Skocz do zawartości

Jak sprawdzić katalog, precla ?


bartqu84

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś znalazłem liste płatnych katalogów z multikodem około 40 szt.

Zapłaciłem dodałem wpisy i efekt był ok wyskoczyłem wysoko na prostej, regionalnej frazie. (fotograf gorzów)

Myśle w tej chwili o pozycjonowaniu np na fraze fotograf szczecin i pokrewne jak fotograf poznań itp.

Są to trudniejsze frazy, jest większa konkurencja.

Czy teraz szukać darmowych katalogów, czy może znów zapłacić za jakiś multikod ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystaj z jakiejś dodawarki/pól-dodawarki, czy to płatnej czy darmowej, na pewno nieco ułatwi Ci prace.

A jesli chodzi o te multikody to przyjrzyj się w dziale Katalogi i Preselle dużo osob sie tam ogłasza. Jednak jak ktos sprzedaje multi-kod to zazwyczaj wszystko stoi na tym samym skrypcie [ 99% seokatalog ]

Kody -25% na hosting w biznes-host.pl
 

@mcmagik ~ maszyna jest tak głupia, jak jej użytkownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam SeoBohater kiedyś go zakupiłem.

Przydała by się nowa lista katalogów, precli.

Znalazłem gdzieś na PIO liste precli ale niestety wszystko nieaktualne albo bez możliwości rejstracji nowego konta.

Powiem tak dodawałem ręcznie do katalogów do których mialem ten multikod i efekt był o niebo lepszy niż z seobohatera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz listę dobrych katalogów:

https://www.katalogiseo.info/katalogi,VIP

Znajdziesz tam ich o wiele więcej + precle.

Dodawanie do darmowych katalogów ma chyba coraz mniejszy sens, chyba że automatem. Jakiś czas temu było jeszcze sporo katalogów darmowych i w miarę zadbanych. Ale automaty zrobiły swoje :D

Zleć komuś dodanie do katalogów np. z bazy OmniAdda - wydasz 20-30zł a będziesz miał trochę wpisów. Jak je potem podlinkujesz to powinieneś odczuć efekty. Ewentualnie skorzystaj z bazy płatnych precli. Trochę osób oferuje coś takiego.

Ja nie jestem przekonany do darmowych rzeczy. Większość takich katalogów/precli prędzej czy później pada.

Profesjonalne katalogowanie stron + baza precli i katalogów. Polecam Katalog PR4

A ten Miejski katalog stron jest inny niż wszystkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności