Skocz do zawartości

Czy to możliwe że dostałem filtr za linki


lukio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam stronke od 5 lat linkuje, TOP10. Zmieniam domene, 301, pozycje zostają (nowa domena młoda)

Nagle 17 listopada 2000 linków się pojawiło i na następny dzień filtr.

Wszystko TOP100, 200 lub OUT.

Czy to wina linkowania?

Kiedy ten filtr może minąc? Macie jakieś doświadczenia?

strona.png

Dodam też że tydzień przed całą sytuacją zmieniłem serwer na szybszy i bez limitów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenia są dodawane przez użytkowników, nie kopiujemy ich z innych stron. Agregatory z branży są w TOPach, poza tym nigdy nie było z tym problemu. Nawet po pandzie jak część stron konkurencji poleciała to ja szedłem do góry. A ten wykres? Idealnie się zgrały spadki z linkowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To majestic - na dedykach ktorymi zarzadzam stosunek botow G do majestica jest jak 20-30 do 1.

Wiek/mocy domeny ma ogromne znaczenie przy duplikacji tresci - widzialem to na wielu klientach - skopiowanie produktow na allegro czy fejsa automatycznie wypychalo ich z topu.

Oczywiscie mozesz kilka dni poczekac - natomiast z mojej strony info jest takie ze wedlug Google twoj serwis nie prezentuje wartosciowych tresci dla userow - stad pewnie filtr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem domene której nie dało się zafiltrować na nową. Tamta miała duże zaufanie dla google ale jak się domyślam 301 tego zaufania nie przenosi. Czekam już 2 tyg i coraz gorzej. Co proponujesz? Czy linkowanie nic nie pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieje że strona powróci. Aż dziwnie z niedowierzaniem się patrzy jak wpisuje frazy i od 4 lat było wszystko w top10 a teraz klikam po stronach i nic. Dziwne że wpisuje: fraza adresstrony.pl i jestem na 10 miejscu a nie na 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności