Skocz do zawartości

linkor - prosze o pomoc...

baton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam nastepujacy problem - od okolo roku czasu bylem w systemie linkor i strone mialem calkiem niezle wypozycjonowana. Okolo tydzien temu zmienilelm struktury strony o tyle zle, ze roboty nie mogly na nia wchodzic - od linkora otrzymalem nastepujacego maila:

Witaj,

Informujemy, ze podczas sprawdzania poprawnosci instalacji systemu Linkor na twojej stronie www, nasz robot nie odnalazl linkow z systemu Linkor na nastepujacej podstronie www:

www.***.pl

Punkty uzyskane za w/w strone zostaly usuniete z twojego konta. Zapraszamy na https://www.linkor.pl w celu recznej aktywacji twojego serwisu www.

z powazaniem,

https://www.linkor.pl - Darmowy i otwarty projekt skutecznej promocji serwisów internetowych.

Mam teraz pytanie do Forumowiczow - jesli przerobie z powrotem strone tak jak byla, czy w systemie linkor zostana mi powrocne punkty ktore posiadalem (bylo ich sporo...)? Czy jak juz nie wroce do linkora polece w dol w wynikach googla?

Co proponujecie w takiej sytuacji zrobic? Moze jak najszybciej przejsc na inny system (np linkuj.pl) - w systemie linkor jak ponownie dodaje moja strone pisze mi ze strona juz istnieje w systemie, a na moim koncie po prosu jej nie ma...

Bardzo prosze o pomoc...

Serdecznie pozdrawiam,

Marek

zainstaluj sobie linkora od nowa (wyczyść linkor.txt) sprawdź jeżeli używasz htaccess czy nie zostawił tam czegoś i powinno być ok

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Ponadto, jeśli twoja strona jest w:

- html - w każdym pliku musisz mieć znacznik </body>

- php - musisz dodać odpowiedniego include'a na każdej podstronie

Linkor po prostu ewoluował i nie daje się już oszukiwać, jak za dawnych dobrych czasów :D

Edytowane przez J@sió

zamki polskie, pałace i dwory obronne

Witam,

Ale nie wydaje Wam sie ze problem jest po stronie linkora? u mnie na stronie linki z linkora dalej sie wyswietlaja, ja kodu odpowiedzialnego za likor nie zmienialem, zmienilem jedynie to ze roboty z googla i innych nie mogly sie do mnie dostawac - wlasnie przez to nie mogl dostac sie tez robot likora...

Teraz jak loguje sie do seriwsu linkora, to mam 0 punktow, a jak probuje dodac na nowo strone do dostaje komunikat ze ona juz jest w systemie...

Boje sie ze juz nie bede mogl jej po prostu do linkora dodac i tak jak by na stale zostale wywalona z systemu... Co o tym sadzicie, bo jesli tak sie stalo, boje ze polece w googlach i przez to zastanawiam sie czy nie zmienic szybko systemu na likuj, tak, aby google nie zdazylo zobaczyc ze ilosc linkow mi drastycznie poleciala... :/

Bardzo prosze o pomoc...

Pozdrawiam,

Marek

daj sobie spokój z systemami, masz odpowiednią ilość katalogów, jak za mało zrób sobie zaplecze, zdobywaj linki a systemy trqaktuj jako dopalacze z powerem max 10% w stosunku do własnego zaplecza.

P.S.

jeżeli pozycjonujesz ten sklep ze stopki to nie dawaj trzech linków do jednej strony bo to Ci nic nie da a jedynie przeszkodzi, daj jeden link z takim anchorem "karmy karma - sklep zoologiczny"

(masz pomoc za free :) jak chciałeś)

Edytowane przez Beerbant

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

daj sobie spokój z systemami, masz odpowiednią ilość katalogów, jak za mało zrób sobie zaplecze, zdobywaj linki a systemy trqaktuj jako dopalacze z powerem max 10% w stosunku do własnego zaplecza.

100% racji. Systemy traktuj tylko i wyłącznie jako wspomagacze i tylko wtedy jak strona ma już solidne zaplecze statyczne. Poleganie niemal wylacznie na systemie to szaleństwo.

P.S. Wybacz, jeśli przeoczyłem to w tym wątku - a do admina linkora pisałeś w tej sprawie?

Edytowane przez qazy

Witam serdecznie,

Bardzo dziekuje za pomoc!:cray:

Stopka zmieniona :D

Tak, pisalem do adminow linkora, jednak bez odpowiedzi... :/

Jeszcze raz za pomoc dziekuje - poczekam jeszcze kilka dni i najwyzej przejde na linkuj jak dalej nic sie nie zmieni... A skoro juz o tym mowa, to czym lepiej sie wspierac (bo tak tylko bede juz te systemy traktowa idac za Wasza rada) - linkuj czy linkujpro?

Pozdrawiam,

Marek

linkuj czy linkujpro?

Ci co twierdza,ze systemy rotacyjne juz sie skonczyly pewnie powiedza: pro. Ja uwazam, ze wciaz dzialaja i to bardzo dobrze, ale umiejetnie i w odpowiednim momencie uzyte daja calkiem ladne efekty. Co do pro - na samym poczatku jak powstalo probowalem na probe zglosic 1 moja strone, ale pan admin stwierdzil,ze sie nie nadaje bo ma za duzo linkow wychodzacych. Ja stwierdzilem, ze nie to nie i do dzis nie uzywam;) i poki co nie potrzebuje:)

jesli chodzi o linkuj.pl to probowalem - mialem troche punktow, ustawilem linki na nowa strone (nie miala wczesniej linkow) po miesiacu sprawdzilem w MSN - 0 linkow. Po wstawieniu tej samej strony do LiveLink czy Linkora linki byly na necie na drugi dzien. Linkujpro natomiast dziala dobrze.

//edit:

lol - post numer 666 :placze:

beware of me :P

Edytowane przez sq-

https://' target="_blank">

sq- Aero Plan

jesli chodzi o linkuj.pl to probowalem - mialem troche punktow, ustawilem linki na nowa strone (nie miala wczesniej linkow) po miesiacu sprawdzilem w MSN - 0 linkow. Po wstawieniu tej samej strony do LiveLink czy Linkora linki byly na necie na drugi dzien. Linkujpro natomiast dziala dobrze.

//edit:

lol - post numer 666 :D

beware of me :P

Co ty tam piszesz o LiveLink.pl ? Ze niby co? bo z tej twojej wypowiedzi to nic nie zrozumiałem.

Livelink wogole nie mozna porownywac do linkor'a bo linkor to shit.

Ewentualnie to linkujpro bo to ta sama zasada działania mniej wiecej ( linki stałe )

PS. O Livelink.pl - napisali w Magazynie interner! Pozytywna ocena - (Panowie i Panie na dodanie strony do livelinka czas nastanie killbill usunoł reklame !)

www.livelink.pl - najlepszy sysem wymiany linków!

www.Blo.pl - System darmowych aliasów!

Stachu, pisze o LiveLink, ze dziala, a o Linkuj.pl, ze IMHO nie dziala.

Poza tym nie musisz cytowac mojej wypowiedzi w calosci - szkoda bazy.

Poza tym IMHO kazdy system bedzie (uzyje Twojego slownictwa) shitem (w tym Twoj) dopoki nie bedzie dobrze i rzeczowo moderowany.

Edytowane przez sq-

https://' target="_blank">

sq- Aero Plan