Skocz do zawartości

[program] Generator RSSFeed


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 260
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jeszcze raz ci napisze nie ma problemu, bo program usługuje kodowanie UTF-8, a nie inne i jako użytkownik powinieneś to zrozumieć. To się nazywa kompatybilność. Nie można od producenta programu, samochodu, innego artykułu oczekiwać takich funkcji jakie nam pasują. Producent może, ale nie musi ich wprowadzać. Zwłaszcza, że mówimy o niskobudżetowym oprogramowaniu.

@Mion, przecież nie prześle Ci swoich stron, które mam zrobić

Ja nie che Twoich stron tylko publiczne strony katalogów, precli lub inne tego typu które mają kodowanie inne niż UTF-8, a z których TY właśnie chcesz skorzystać. W swojej praktyce spotkałem strony np katalogów z których konwersją kodowania był nierozpoznany problem choć miały deklaracje na UTF-8 i ISO-8859-2 i były krzaki.

@Nie wystarczy, to co pokazałem ? - zilustruje to przecież problem

Jeśli się zwracam do Ciebie czy kogoś innego o pewne dane to przeważane wiem co robię i w jakim celu - więc odpowiedz brzmi NIE.

Czas poświęcony na pisanie tej jałowej dyskusji mógł zostać wykorzystany na implementację funkcji [ co zresztą pisałem], ale potrzeba dobrej woli od użytkownika, a nie TYLKO stawiać wymagania autorowi programu .

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listę przykładowych serwisów z kodowaniem ISO-8859-2 możesz złościć do wydawcy programu firmy

Dziękuję za wyczerpującą informację - jest bardzo cenna. Skorzystam z niej. Prześlę wszystko 'wydawcy'

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronę jaką można wygenerować masz tu https://programowanie.hot.net.pl/

Tu masz nawet szablony https://www.szablony.in/generator.html

Możesz ciągnąc opisy i tytuły ze stron, które obrabiasz, albo generujesz swoje title i swoje opisy.

Jeżeli chodzi o rss, to też to wygląda dobrze.

Tu nie ma co testować. Chyba, że test ma polegac na zrobieniu kilkuset stronek, czy przemieleniu kilkudziesięciu tysięcy liknków. Wtedy 2h to faktycznie za mało.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MION przez dwie godziny to za wiele się nie da testować oprogramowania

Na testowanie tego narzędzia wystarczę 15 min.

bo przyszłych klientów po prostu nie traktujesz poważnie.

po prostu nie daje się zrobić w"trąbę"

Osobiście odradzam wszystkim kontakt

A ja polecam, po-prosty nie trzeba obrażać czyjaś inteligencje i prosić triall na 30 dni dla softu co ma parę przycisków i tyle samo funkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie piszę o tym jak MION traktuję przyszłych klientów nikt nikogo nie che robić w trąbę.

Nie zawracam gitary żeby przez dwa dni ( o tyle prosiłem Miona) zrobić 1000 stron na 100 hostingach.

Osobiście nie siedzę przed kompem 24 godziny na dobę.

monitorowanie pojazdów GPS Monitoring GPS

Katalog motoryzacyjny PR2 www.AZ7.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adamz przeca to kosztuje chyba 60 zł netto jak weźmiesz FV to realnie płacisz jeszcze 19% mniej i wierz mi, że cena jest smieszna patrząc na to co ten program wyrabia ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adamz - dostajesz info od wielu użytkowników - które potwierdzam - że program da się przetestować w parę minut, zatem 2h w zupełności wystarczą. w 30 dni można nim zbudować wielkie zaplecze, zatem nie dziwię się Mionowi, że ignoruje takie prośby.

Masz też informacje od wielu użytkowników - które potwierdzam - że program jest szybki i użyteczny, a do tego niedrogi.

Zatem nie za bardzo rozumiem, dlaczego próbujesz Miona obciążyć tutaj odpowiedzialnością za to, że dla paru złotych nie ma ochoty robić czegoś szczególnego dla jednostki?

Być może Mion nie należy do osób potrafiących kontaktować się z klientem lub potencjalnym klientem, ale jego program działa tak, jak powinien. A za te pieniądze, to ... sam pomyśl, co chciałem napisać

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście odradzam wszystkim kontakt z tobą bo przyszłych klientów po prostu nie traktujesz poważnie.

Nie tylko przyszłych. Gdyby 'moderator' nie skasował jego wypowiedzi, to było by to, aż nadto widać jak traktuje klientów.

Kupiłem ten program, działa. Nie zrobię na nim tego co chcę, bo źle generuje ze stron kodowanych w ISO-8859-2, ale nie ma sensu bić piany o kilka zł.

M

ps. do moderatora, który tu ostatnio 'ingerował' - powyżej napisałem czyste fakty, nikogo nie obrażając. Treść może być pomocna dla potencjalnych użytkowników programu.

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demo - adresy stron jakie zostały przeze mnie wygenerowane zostały podane w tym topicku wiele razy:

https://www.google.pl/search?hl=pl&q=Li...+katalog%C3%B3w

https://www.seomion.pl/

https://generator.seomion.pl/

https://test.seomion.pl/

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności