Skocz do zawartości

procent zalogowanych użytkowników

Beerbant
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jaki macie % zalogowanych w google użytkowników odwiedzających witrynę z serpów ? Chodzi mi o "(not provided)" .

Mi wychodzi, że jest to mała liczba na 10K UU 150 do tej pory.

Pytam bo chcę określić jaki % użytkowników otrzymuje wyniki spersonalizowane .

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Nie wiem od jakiej daty dokładnie jest SSL, ale za 1-31 październik dla jednego portalu 2,1 milona uu z google 1800 not provided.

Za połowę października na 1,2 mln 1800 not provided - czyli jest to chyba od połowy października :D.

W listopadzie dane już zupełne inne bo na 500k uu z googla 5k not provided.

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania

Za ostatni tydzień na jednej stronie 470 (not provided) na 40k wejść z wyszukiwań google, czyli 1.12% na innej stronie za ten sam okres 60 na 13k czyli poniżej 0.5%

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

(...)

Pytam bo chcę określić jaki % użytkowników otrzymuje wyniki spersonalizowane .

Jak dla mnie to 2 różne sprawy - ja nigdy nie jestem zalogowany a google wciska mi ciągle personalizację wyników, wystarcza im cookie - cytat ze strony google:

Jeśli nie zalogujesz się na konto Google, Twoje wyniki wyszukiwania mogą być dostosowywane w oparciu o informacje o Twoich wcześniejszych wyszukiwaniach powiązane z przeglądarką przy użyciu pliku cookie. Ponieważ jeden komputer może być używany do wyszukiwania przez różne osoby, Google nie wyświetla listy wcześniejszej aktywności związanej z wyszukiwaniem na tym komputerze. (...)
Edytowane przez vardess

Jak dla mnie to 2 różne sprawy - ja nigdy nie jestem zalogowany a google wciska mi ciągle personalizację wyników .....

Chodzi mi o coś więcej :jezyk1: .

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me ....