Skocz do zawartości

Porównanie dwóch SEO hostingów.

glina
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam do was pytanie. Ogólnie korzystam z seo hostingu lokoz.info Szczerze powiem serwery bardzo drogie.

Korzystam z konta mini gdzie opłata wynosi 59 zł brutto za mc

Dostałęm ofertę na https://www.pagemaker.pl/serwery/ i tutaj ceny są już o wiele lepsze, za konto Professional płacimy 250zł netto na rok (cron,direct admin, unlimited domeny, unlimited bazy)

Jedyna różnica to ilość dostępnych IP, w LOKOZ jest około 100 adresów ale tylko w 8 klasach, natomiast w pagemaker mamy 12 klas IP ale po jednym IP z każdej klasy czyli tylko 12 totalnie różnych IP.

Teraz pytanie jak gogle traktuje IP w tych samych klasach np 77.54.100.10 oraz 77.54.100.11 ?

Chcąc mieć technicznie te same parametry na LOKOZ musimy wydać 1548 zł brutto jedyną różnicą jest to że mamy więcej IP w tych samych klasach oraz dostęp do SSH. Ale różnica jest kolosalna.

Co myślicie może macie jakąś inna alternatywę?

Edytowane przez glina

https://seolite.pl/vps.html

kup vpsa z dedykowanymi IP. Cena wyzsza, a skutecznosc wieksza.

Nie ma sensu brac hostingow seo odkad w swlach promuja serwisy na unikalnych IP.

Teraz pytanie jak gogle traktuje IP w tych samych klasach np 77.54.100.10 oraz 77.54.100.11 ?

Traktuje jak powinien - jako adresy "obok siebie".

aby mieć dedykowane adresy nie trzeba od razu vps albo dedyka kupować, w większości firm można zakupić taki adres do zwykłego konta,

a co znaczy że traktuje adresy "obok siebie" ? - że to jest ten sam serwer czy może dwa różne ? bo i tak i tak może być.

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Jeżeli Was interesują hostingi z domenyok i pagemaker, to po prostu wykupcie plan w dropped.pl - te 2 strony to są zwykli affilianci oferujący hosting 10zł drożej :D

Edytowane przez mental

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Jeżeli Was interesują hostingi z hostingiok i pagemaker, to po prostu wykupcie plan w dropped.pl - te 2 strony to są zwykli affilianci oferujący hosting 10zł drożej :D

Tak tylko dropped mi nie wystawi FA

To dziwne. W dropped.pl nie ma chyba czegoś takiego, jak pakiet seo. Proszę o wyjaśnienie tej kwestii.

No właśnie ja nie znalazłem, jest tylko cennik serwerów ale taka mini informacja i nic poza tym: https://www.dropped.pl/prices_hosting.htm

Wszyscy macie rację. Są to strony resseler w dropped. Dlatego między innymi wyglądają tak samo (prawie).

@soprano do resselera dodają 12 IP.

Nawiasem mówiąc domenyok to moje :D

"Internet - miejsce, w którym mięczak jest kozakiem, amator specjalistą, czternastka osiemnastką, a człowiek z problemami psychoterapeutą."