Skocz do zawartości

Jakiś filtr/zamieszanie czy spartoliłem katalogowanie?


Elegant

Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanka prowadzi bloga o swojej działalności z dziećmi. Postawiłem jej na subdomenie WP. Strona ma kilka miesięcy. Jakiś miesiąc temu może krócej postanowiłem zrobić eksperyment z omniadd tj. napisałem kilka czy kilkanaście krótkich opisów synonimizowanych do easydir i przeleciałem stronkę po nich. Blog wskoczył na top 1 na 4 łatwe frazy które mnie interesowały. Jednakże po pewnym czasie widzę w statach, że jest duże zawirowanie na te pozycje, po pewnym czasie stronka wyleciała z pierwszej 100, potem wróciła do ok pierwszej 30 a teraz na jedną frazę jest w 50 a na inne w pierwszej setce jej nie ma. Za to wpisy z easydir są na top1 i niżej. A jeszcze jedno. Sprawdzając backlinki przy użyciu ahrefs.com wychodzi, że zaindeksowanych jest tylko 1 backlinks choć w yahoo pokazuje aż 3!

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu pozycje poleciały pierwszy raz, potem niektóre wróciły i dolej poleciały.

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skoro zaindeksowany jest tylko jeden backlink, to o czym my tu w ogóle rozmawiamy? Trzeba podlinkować backlinki. Polecam też sprawdzić log z omniadd, czy w ogóle to katalogowanie zakończyło się sukcesem. Akurat u mnie strasznie kulawo dodaje do tych katalogów.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to:

Za to wpisy z easydir są na top1 i niżej.

i to:

To skoro zaindeksowany jest tylko jeden backlink, to o czym my tu w ogóle rozmawiamy? Trzeba podlinkować backlinki.

Skoro są jakieś wpisy na pozycjach od top1 i niżej, to oczywiste, że zaindeksowany jest nie jeden link a więcej...

A to co pokazuje Yahoo, do tyczy właśnie Yahoo, a nie Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki chyba raczej nie są zaindeksowane bo np. w ahrefs ich nie pokazuje a strona zamiast być wyżej, wybiła się na jakiś czas a potem poleciała.

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są wpisy w indeksie to i linki są. Zróżnicuj linkowanie.

No nie wiem, wcale tak nie musi być. Robocik mógł nie zauważyć linku ale przecież strona się wybiła, więc część linków została zauważona.

Zróżnicować linkowanie mogę bo w sumie dodałem linki tylko do easydirów.

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Robocik mógł nie zauważyć linku" a co kaca miał akurat? Mam nadzieję, że se jaja robisz. Wyniki z ahrefs.com nie maja nic wspólnego z tym co ma u siebie google. Dodanie linków jedynie do badziewia a w postaci easydirów czy innych mini zaskutkowało najprawdopodobniej małym fsb po stwierdzeniu że nie przybywa nowych wartościowych linków pozycje zostały obniżone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności