Jump to content

Elegant

Forumowicze
 • Content Count

  852
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.domenno.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  pomorskie

Recent Profile Visitors

2,757 profile views
 1. WIem, wiem, opłatę za transfer już zapłaciłem w OVH. Zdarzyło mi się już, ze ze względu, że do wygaśnienia domeny przez problemy zabrakło 7 dni i transfer potem został odrzucony z tego powodu, co spowodowało że w OVH mam nadpłate bo do tranferu nie doszło a domenę musiałem odnowić w AM, żeby nie przepadła.
 2. Próbuję przetransferowac kilka domen .info i .com z AfterMarket do OVH. Transfer kilkakrotnie spotkał się z odrzuceniem. Otrzymałem mail z błędem w którym m.in. zapisano: Poniżej zamieszczamy odpowiedź serwera: podczas wykonywania sekwencji waitingAckTransfer: Transfer został anulowany Możecie Państwo go rozwiązać samodzielnie logując się do managera: Z informacji, które udało mi się uzyskać od OVH - transfer został odrzucony przez KEY-SYSTEMS GMBH i mam do nich napisać. Nie wiem czy to AM (generalnie z uzyskanych informacji od AM wynika, że nie blokują oni w żadne sposób transferów, do
 3. Sprzedam nieużywaną domenę RentierBlog.pl zarejestrowaną w AfterMarket.pl Więcej o domenie przeczytasza na aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=2525505692 Preferowany kontakt przez Allegro albo elegant@poczta.pl
 4. Sprzedam dwie domeny po koszcie rejestracji i odnowienia, które zarejestrowałem 13.08.2010 r.: KawaHerbata.INFO HerbataKawa.INFO Domeny nigdy nie były używane. Rozszerzenie .INFO powoduje, że idealnie nadają się na stronę/bloga informacyjnego zarówno o kawie jak i herbacie. Ich dodatkową zaletą jest to, że zawierają w sobie słowa kluczowe (keywordy), nie zawierają pomiędzy słowami kluczowymi myślnika oraz inne lepsze rozszerzenia jak np. pl są już dawno zajęte. Dodatkowo domeny są utrzymywane w AfterMarket/Dropedd, dzięki czemu cesja będzie wykonana szybko drogą elektroniczną bez dodatkowy
 5. Bardzo spodobała mi się galeria, która daje możliwośc powiększania fragmentów zdjęc za pomocą lupy. Przykład jest na stronie avonline.pl gdy zacznie się przeglądać jakiś katalog. Czy ktoś z Was wie jak ta galeria się nazywa? Czy do nexgen gallery jest może jakiś dodatek, który tez daje taką możliwość? Ewentualnie jakie znacie galerie do WordPressa, które dają możliwość fajnego powiększania fragmentow zdjęć?
 6. Wszystko wyżej jakoś nie wchodzi w grę, czyli to będzie pewnie filt, czyli to czego się niestety spodziewałem. Jest sens podpiąć stronę pod inną nową domenę i przekierować 301 a później za rok np. powrócić na starą domenę gdy filtr zostanie zdjęty i ewentualnie nową domenę przekierować na tą starą?
 7. Raczej właśnie to bo ostatnio zbyt szybko i mocno linkowałem. Czy nadal filtr może trwać max 12 mies. jak gdzieś wyczytałem?
 8. Chyba przesadziłem z linkowaniem. W każdym bądź razie zastanawia mnie, czy to normalne i jaki może być powód tego, że wpis z precla - słabo podlinkowany albo wcale, jest wyżej w google niż strona pozycjonowana? O czym to może świadczyć?
 9. Tak jak pisze przedmówca, instrukcję instalacji masz dołączoną do zakupionego skryptu. Poza tym jeśli zdecydujesz się na hosting pod OmniADD w Hekko, z którego sam korzystam, zapewne zainstalują Ci OmniAdd za free. Co do samej obsługi - zostało to opisane na blogu Kojotxa. Poszukaj - jakiś wpis bardziej na początku.
 10. A czy ja kiedyś nie przyznałem się do tego? Przecież to nie tajemnica. Ale dobra, skoro nikt nie ma ochoty pisać, to czemu co chwilę ktoś tu coś dopisuje? A mogę nie pisać, próbowałem zaprzestać proszę o polecenie freelacerów/firm co miało być głównym tematem.
 11. o to się nie mart, uczynię to niebawem a to że temat tak się rozwinął to nie nie tylko dzięki mnie @MaxPan - pudło ale blisko jesteś Ten serwis sobie zostawię. Teraz szukam po prostu lepszego rozwiązania dla czegoś innego, bo to jednak nie było to.
 12. @ zakręcony, jakbyś czytał wczęśniej że zrozumieniem, to byś wiedział, że chodzi o serwis ogłoszeniowy a to że ma być wykorzystany kilka razy też jest już napisane. Druga sprawa to taka - że ja nie potrzebuję najnowszego mercdesa s klasy żeby podjechać do osiedlowego sklepiku spożywczego Mam nadzieję, że zrozumiałeś o co mi chodzi jeśli mamy już pisać o samochodach. Nie każdy potrzebuję tyle koni pod maską. Nie każdy też potrzbuje kupić TIRA bo mi wystarczy jakiś opel corsa, żeby przewieźć to co muszę do pracy. Zatem uważam, że jak ktoś chce to owszem można wydać 2,5 k na taki serwis ale ja
 13. To może ktoś pochwali jakiś dobrze wykonany serwis ogłoszeniowy, gdzie przeszukiwanie jest łatwe a sam serwis czytelny? Czy serwis ogłoszeniowy dla miasteczka, które ma poniżej 25 tys. mieszkańców, musi aż tyle kosztować? Przecież można dać przerobić skrypt z allegro. Być może ktoś już robił taki serwis i można wykorzystać część ze starego, przez co pracy jest mniej na takiej samej zasadzie jak kupić skrypt z allegro i zapłacić za jego ładne przerobienie. Budżet tak jak pisałem mogę naruszyć, ale wydanie 2,5k to moim zdaniem za dużo. Dla jasności napiszę jeszcze, że byle jaki ale jednak już
 14. Tutaj znalazłem szybkiego precla, gdzie na podstronie dodaj artykuł jest jakiś formularz. Czy ktoś z Was wie jaką wtyczkę zastosowano?
 15. @radoslaus - nie chodzi o nabijanie licznika bezsensownymi postami a o listę dobrych i sprawdzonych firm, to że niektorzy odbiegają od tematu i pytają się o coś a ja odpisuję to nie moja wina. Bezsensowny dla Ciebie dla mnie NIE. Forum jest dla wszystkich, nikt Ci nie karze czytać ani odpisywać na tematy założone przeze mnie. Równie dobrze możesz zaczepiać ludzi na ulicy bo tam chodzą i Ci przeszkadzają, albo sąsiada że parkuje w tym miejscu, bo Ci się nie podoba. Zasady ogólne B z regulaminiu 2) niewiedza innych nie jest powodem do szyderstw dotyczy to użytkowników jak i moderatorów 3)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy