Skocz do zawartości

Nowy artykuł o Googlu(ach)

adremja
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.internetstandard.pl/news/87136_1.html

Artur Waliszewski: Jestem w niezręcznej sytuacji, bo pracowałem w Onecie i byłem odpowiedzialny za uruchomienie projektu OnetBoksy. Wiem, jakie przychody z tego tytułu miał Onet. Wiem również, jakie przychody ma Google. Albo więc musiałbym podać konkretne liczby, albo muszę milczeć. Ponieważ nie mogę zrobić tego pierwszego, pozostaje to drugie. W moim przypadku niekonkretne komentowanie tych szacunków byłoby niepoważne.

Światły człowiek :D

P.S. Jak się pisze? o googlu czy o googlach, a może o google

P.S.2 Ja też chce mieć takie gadżety

gry komputerowe - kup pan grę

moja kopia:) - google do roboty :P

katalog stron - musisz tam być

Biuro Google miesci się róg Emili Plater i Ul.Swietokrzyskiej.

Jakby ktoś chciał z Was tam wejśc i np walnąć kogoś łopatką do węgla to nie wejdziecie.

Na dole jest bardzo szczelna ochrona.

Ale dobra wiadomość ja tam mam wejściówkę stałą

Wieć chętnie przyjmę zlecenia :D

Ps Jak ktoś jest tu u nas na forum ukryty oprócz tych co znamy z Onetu ,Interi,Wp itd to proponuje złożyć aplikacje do pracy w Google.

Jak widać z tego artykułu to było kluczem przyjęć do pracy. Doświadczenie u "konkurencji"

Wiec Polecam

Moj Blog czyli goło i wesoło ale czasem bardzo powaznie :D Wreszcie sobie popiszę to czego nie moge na forum :)

:D:D

też byś nie wszedł Pracownicy schodzą na dół odebrać z recepcji

Mam tam 3 klientów wiec zawsze mogę wjechać na inne pietro.

Ale dajej broni wejścia domofon więc tu mozna podać się za odszlamiacza Basenu:D

Moj Blog czyli goło i wesoło ale czasem bardzo powaznie :D Wreszcie sobie popiszę to czego nie moge na forum :)

Włamujemy sie?

Co byś tam znalazł jakieś papiery z Irlandii typu macie zwiekszyć sprzedaż Boxów w 2006 roku o 30%,

albo znalazłbyś strategię wykonczenia Polskich szukarek na lata 2006-2009. :D

To placówka stricte handlowa nie laboratorium :D

znalazłbyś strategię wykonczenia Polskich szukarek na lata 2006-2009.
A to by sie przydało, kasa by z tego mogła być :(

Zresztą ta sława, grupa SEO włamała się do oddziału google :D

Ostatnio coraz czesciej mysle o wlamaniu szczególnie jak jestem w banku :D

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Ps Jak ktoś jest tu u nas na forum ukryty oprócz tych co znamy z Onetu ,Interi,Wp itd to proponuje złożyć aplikacje do pracy w Google.

Jak widać z tego artykułu to było kluczem przyjęć do pracy. Doświadczenie u "konkurencji"

Wiec Polecam

u nas wiem o 4 osobach, do ktorych dzwonili :D

Jak to było w innym wątku, gdy objeżdżałem metody rekrutacyjne "Dużej firmy internetowej". Widać jak na dłoni jak działają naprawdę profesjonalne firmy. Nic dziwnego, że w przypadku takich stanowisk jest stosowany headhunting - biorą najlepszych ludzi z kraju i o to chodzi. Z samej rekrutacji - nie patrzyli tylko na umiejętności, ale także na to, czy dani ludzie będą pasować do "filozofii" Google. Podoba mi się takie podejście i już mam wrażenie, że G. nie powtórzy błędów ebaya.

Kill, założę taką czapkę jak na zdjęciach i na pewno mnie wpuszczą :zeby:

a mozna wiedziec czy na kogos "wizja googlowskich $$" podzialala?
Raczej nie - headhunting stosowany jest dla zapewnienia pełnej dyskrecji, jeżeli ktoś by się wydał, to prawdopodobnie nici z nowej pracy.

Dała matka rozum? To kombinuj.