Skocz do zawartości

Poszukuję wspólnika ( udziałowca ) do prosperującego portalu .

pietja
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję wspólnika (udziałowca) do prosperującego serwisu z ogłoszeniami .

Serwis istnieje już od 2008 roku jest to jedyny w polskim internecie serwis gdzie są tylko i wyłącznie ogłoszenia o treści Kupię i Poszukuję . Nie znajdą tam Państwo ogłoszeń o treści sprzedam .

www.kupieckupi.pl

Serwis od jakiegoś czasu ma nową szatę , miał zrobioną optymalizację , był także pozycjonowany ale od dłuższego czasu nikt się już nim nie zajmuje po czym stracił swoją pozycje i osłab .

Na rynku panuje duże zainteresowanie ogłoszeniami ,stale rosną , a na tego typu serwis jest wysokie zapotrzebowanie .

Szukam osoby udziałowca z którą podzielę się zyskiem , która zajmie się tym biznesem począwszy od rozreklamowania na wszelkie sposoby , pozycjonowania , marketingu , reklamy i wszystko co rozwija skrzydła i będzie przynosiło stopniowy zysk .

Serwis ma duży potencjał , możliwości zarobku są duże począwszy od płatnych smsów , wyróżnione ogłoszenia , różnego typu reklamy-banery z każdej prawie branży .

Przy odpowiednim doświadczeniu i kampanii można uzyskać fantastyczne efekty w niedługim czasie .

Ale uwaga : nie szukam tylko pozycjonera bo mogę zlecić komuś pozycjonowanie – szukam osoby wszechstronnej z doświadczeniem ,która zna dobrze temat . Oczywiście też z jakimś wkładem finansowym który , będzie przeznaczony na reklamę ,odpowiednio dużą promocję i działania marketingowe.

Pytania i konkretne oferty proszę kierować albo po przez serwis – kontakt www.kupieckupi.pl albo pocztę admin@kupieckupi.pl

Jedziecie go równo a potem sie dziwicie, że nikt nie chce podać linka do strony publicznie :)

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Pomysłowi cos brakuje. Nie jest to typowy system ogloszeniowy. Ja jak chce cos kupic to ide i to kupuje ewentualnie szukam czegos na wlasna reke. Nie oglaszam sie i nie czekam miesiacami zeby ktos mi cos zaoferowal.

Moje sklepy online z sukniami slubnymi, wieczorowymi i sukienkami: Suknie Slubne i Suknie Wieczorowe Zobacz też: Portrety ze zdjęć.

A czym ten serwis się wyróżnia? I co osiągnął przez te lata? A zresztą, wszyscy już powiedzieli co istotne w tym temacie.

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

witam

Może sprostuje kilka rzeczy

Jestem bardzo rzadkim gościem tutaj więc nie wiedziałem dokładnie gdzie dać to ogłoszenie - jeśli ktoś już tak bardzo się czepiał

na pewno są tutaj osoby które znają temat dobrze a są i tacy co tylko krytykować potrafią ( a sami pewnie dużych pieniędzy nie zarabiają jeśli w ogóle jakieś zarabiają )

Ktoś napisał że wystarczy to czy tamto i faktury wystawiać . Nie mam czasu na zajmowanie się tym serwisem dlatego szukam osoby do współpracy . Nie pisałem o wszystkim w tym ogłoszeniu ( baza danych przez tyle lat itp.) .

W razie pytań najlepiej pisać na maila admin@kupieckupi.pl