Skocz do zawartości

Skierowania w AdSense


J@sió

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie do końca na temat ale czy zauważyliście, że wzrosły ceny na pobrania FFa :> ?

Za ostatnie 10 pobrań mam obecnie 1,9$ czyli srednio prawie 10 centow więcej za pobranie ;)

Systemy Wymiany Linków - Zdobądź więcej linków przy pomocy systemów automatycznej wymiany linków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie do końca na temat ale czy zauważyliście, że wzrosły ceny na pobrania FFa :> ?

Za ostatnie 10 pobrań mam obecnie 1,9$ czyli srednio prawie 10 centow więcej za pobranie ;)

10 pobran i 1,9$

czyli rzecz jasna 1 pobranie za 1$ i 9 pobrań za 0,1$

widocznie ktos z USA byl na Twojej stronce i zaisntalwoal przez nią FIrefoxa

stawki na pewno nie wzrosły

Zajmujesz się pozycjonowaniem stron i szukasz kolejnych branż, w których możesz zarabiać? - seo.biznesmlm.pl- zarabiaj na suplementach

Znaczenie snów w sennik.biz

Nowy serwis z artykułami : www.magazynallinclusive.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak o wkońcu jest z tym skierowaniem firefox??

Jak ktoś go ściągnie (oczywiście nie może tego zrobić przez firefox) to dostajemy 0,1$

A kiedy otrzymamy tego obiecanego dolara (pewnie za rok użytkowania fierfoxa przez naszego poleconego hehe):D

Jak to jest?? Kiedy dostaniemy tego dolara??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny brak czytania ze zrozuminiem, klik z polski 0,1$ klik z USA 1$. Więc Ty już swoje dostałeś. :D

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności