Skocz do zawartości

SEF w Mambo

kruzyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam stronę postawioną na Mambo, włączyłem sobie SEF ale mój serwer nie obsługuje .htaccess więc skorzystałem z artykułu - https://www.mambopl.com/content/view/94/48/

Jednak chciałbym mieć linki takie jakie oferuje blogspot.com - czyli adres jest tworzony na podstawie Tytułu artykułu, ze zmianą polskich znaków np. z "ł" na "l"...

Jak coś takiego uzyskać? czy wystarczy edycja w pliku opisanym w artykule?

prosze o pomoc bo na mambopl.com nie znalazlem nic pomocnego a i tam zadalem pytanie...

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Zajmujesz się pozycjonowaniem stron i szukasz kolejnych branż, w których możesz zarabiać? - seo.biznesmlm.pl- zarabiaj na suplementach

Znaczenie snów w sennik.biz

Nowy serwis z artykułami : www.magazynallinclusive.pl

No tak częściowo mi to coś mówi bo już wiem jak zrobić żeby nie było polskich znaków w linkach...

ale jak w ogóle zrobić żeby adres linku był tytułem artykułu ?

Zainstalować komponent 404sef ?

Edytowane przez kruzyk

kruzyk.1.gif

hmmm nie wiem czy zauważyłeś w pierwszym poście podałem link do tego artykułu... a mi nie zależy na linkach typu domena.pl/cont2/34/view2/ tylko chcę mieć domena.pl/ew.katalog/TYTUL-ARTYKULU/

kruzyk.1.gif

nie rozumiesz, mam włączone SEF w Mambo... zgodnie z instrukcją w/w artykule (bez wrzucania pliku .htaccess) i mam linki "typu domena.pl/cont2/34/view2/ tylko chcę mieć domena.pl/ew.katalog/TYTUL-ARTYKULU/"

...

/edit:

dla przykładu podaje link banki-online.eofe.info albo dcplusplus.eofe.info

Edytowane przez kruzyk

kruzyk.1.gif

• 2 tygodnie później...

Witam, mam problem dot componenty 404sef albo opensef gdy wgrywam je do joomli z dysku z zipa wywala errory ze nie powiodlo sie przesylanie i nie ma pliku xml ( a w instrukcji od opensef jest zapisane ze tak nalezy zrobic ) uploadowalem folder rozpakowany na serwer, probowalem zainstalowac wywalil mi eror zwiazany z safe mode ale najdziwniejsze jest to ze phpinfo(); pokaze ze safe_mode jest na on globalnie.

musisz poprosić administratore hostingu aby wyłączył dla Twojego konta safe_mode (ma być na off)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

ale jak w ogóle zrobić żeby adres linku był tytułem artykułu ?

Zainstalować komponent 404sef ?

SEF404 jest okej. Jako link tworzy to co masz podane w aliasie artykułu. Nie radzi sobie z wszystkimi literkami z tego co pamiętam i trzeba coś pogrzebać :hello:

Skuteczne kampanie AdWords - Redseo.pl