Skocz do zawartości

Czy to oznacza koniec katalogowania itp ?

Seo.uczen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu interesuję się pozycjonowaniem i do tego momentu myślałem że dodawanie opisów do precli albo katalogów daje ewidentnie rezultaty.

Ciekawy mnie fakt że w momencie wpisania "pozycjonowanie" albo "seo" w google a następnie skopiowania nazw stron które się tam pojawiły w top 10 oraz kolejnego wpisywania go w przeglądarkę z site: zaciekawił mnie fakt że najlepiej notowane firmy zajmujące się pozycjonowaniem w tym kraju dodały swoją stronę do np. 20 albo 50 innych stron. ? ? ?

Jak to jest możliwe że na tym forum większość użytkowników poleca dodawanie stron do katalogów oraz precli jak osoby które bez wątpienia znają się na temacie (firmy zajmujące się pozycjonowaniem) a zarazem które mają ogromną konkurencie tego nie robią a i tak są na bardzo dobrych miejscach w wyszukiwarce ?

Kolejne zastanowienie opiera się na zapleczach bo jeżeli dobrze myślę (jeszcze nie stawiałem zaplecza dla mojej strony) to ono działa w podobny sposób ponieważ na takich zapleczach umieszcza się linki do strony na której nam najbardziej zależy a więc podczas szukania przez site: w wyszukiwarce wyniki były by też widoczne. A nie prezentowały się na poziomie 20 szt. zamiast np. 20 tys. szt.

Jeżeli można to prosił bym o wytłumaczenie co jest teraz skuteczne :) hehe cya.

Ciekawy mnie fakt że w momencie wpisania "pozycjonowanie" albo "seo" w google a następnie skopiowania nazw stron które się tam pojawiły w top 10 oraz kolejnego wpisywania go w przeglądarkę z site: zaciekawił mnie fakt że najlepiej notowane firmy zajmujące się pozycjonowaniem w tym kraju dodały swoją stronę do np. 20 albo 50 innych stron. ? ? ?

Hej, site:nazwastrony zwraca nie ilość linków prowadzących do tej strony, ale liczbe podstron zaindeksowanych przez google;) Jeśli chcesz uzyskać ilość linków(przybliżoną) prowadzących do danej strony wpisz sobie w yahoo.com =>linkdomain:nazwastrony

Pozdrawiam

...

To zależy od potrzeb i preferencji, skali. Rozwiązań masz całkiem sporo na tym forum, trzeba czytać, poświęcić czas. To wszystko.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

dość małą konkurencją (przynajmniej tak pokazuje adwords)

a czy wydaje Ci się, że fraza "seks" jest frazą z dużą, średnią czy małą konkurencją?

a teraz sprawdź w narzędziu adwordsa...

zastanawiające?

:)

dymna.jpg

To było ciekawe :) hehe no raczej na mało znaczące narzędzie jeżeli podchodzi do tej sprawy w ten sposób.

Mówiąc małą konkurencje miałem na myśli podobną konkurencje dla słowa sex w adwords :). Może znacie jakieś lepsze narzędzie do sprawdzania konkurencji ? Oraz mam jedno pytanie odnośnie katalogowania i precli (często się o to pytam, ale zależy mi na porównaniu kilu opinii), czyli jeżeli strona jest świeża to mniej więcej do ilu katalogów i precli dziennie mogę ją dodawać ? tak żeby nie przytulić filtra.