Skocz do zawartości

iZgo.pl - darmowy i ogólnotematyczny katalog


_harry

Rekomendowane odpowiedzi

Chcąc zmierzyć się z moderacją (i stanąć po drugiej stronie mocy), chciałbym przedstawić swój pierwszy katalog stron.

iZgo.pl

Katalog oparty na darmowym (jak na razie) Arfooo. Co do wyglądu, to cóż... ładny to na pewno nie jest. W domyślnej templatece jednak dokonałem drobnych modyfikacji. Dodam też, że na chwile obecną katalog jest i będzie linkowany oraz, ze nie zniknie (wiem, każdy tak mówi, ale całkiem fajna domena się trafiła).

Teraz trochę spraw technicznych. Katalog jest ogólnotematyczny, darmowy i taki pozostanie jeszcze przez dłuższy czas. Wpisy nie muszą być pisane z palca, lecz muszą być "w miarę" unikalne (akceptowane będą opisy z synonimami, ale pod jednym warunkiem: maja być po polsku, a nie polskawemu). Opis musi mieć min 500 znaków.

Po więcej informacji zapraszam do regulaminu. Zapraszam do dodawanie wpisów :D

{x|X|:|;|=|8}{|-}{D|P|)|>|]} - Random emoticon generator!

Twórczość mniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, 350 to nie za dużo (będzie trzeba nad tym pomyśleć). Co do unikalności, sam też kataloguje i zdaję sobie sprawę z faktu, ile by zajęło jakby każdy opis był pisany z palca. Chodzi mi o w nie tyle co o super unikalne opisy, co o takie, które nie są kopią powieloną dziesiątki razy w innych katalogach (wiem jednak, że i tak będą takie wpisy dodawane, ale wypada to napisać). Moim jednak skromnym zdaniem nie trudno napisać coś sensownego na 500 znaków. Poza tym dodawanie wpisów nie jest obowiązkiem i nikogo do tego nie zmuszam.

{x|X|:|;|=|8}{|-}{D|P|)|>|]} - Random emoticon generator!

Twórczość mniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Update templatki. Mam nadzieję ze przypadnie wam do gustu.

Na chwilę obecną skórka jest prawie ukończona, pozostało parę niedociągnięć, ale nie zdążę ich dziś poprawić.

Proszę o uwagi, jak i krytykę. Zapraszam też do dodawania wpisów :P

{x|X|:|;|=|8}{|-}{D|P|)|>|]} - Random emoticon generator!

Twórczość mniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kalifek rzeczywiście co się skopało, postaram się szybko temu zaradzić

@macasm Już się biorę za dodawanie kategorii

Kurcze, jeden dzień i katalog zasypany wpisami, ba dużo lepszymi wpisami :) Nic tylko dodawać, linkować i niech katalog rośne w siłę.

Jęlśi macie jeszcze jakieś sugestie, czy krytykę, jestem otwarty na nie.

{x|X|:|;|=|8}{|-}{D|P|)|>|]} - Random emoticon generator!

Twórczość mniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności