Jump to content

pchlistosc

Forumowicze
 • Content Count

  189
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Good
 1. We Wrocławiu urząd Marszałkowski ma ogłosić przetarg na portal o wartości 66 milinów złotych
 2. sam sobie odpowiedziałeś, szybko i błyskawicznie, myslę że nie był byś w stanie fachowo ogłuszyć kury. Co do Islamistów i Żydów oni mają zagwarantowane np. w ramach gmin żydowskich ubój rytualny (nie mylić z ubojem przemysłowym).
 3. pchlistosc

  św. Piotr

  W poczekalni do Świętego Piotra siedzi dwóch facetów. Jeden pyta: - Jak umarłeś? - Zamarzłem. Wiesz, niska temperatura i organizm nie wytrzymał. A ty? - Ja umarłem z zaskoczenia. - Jak to z zaskoczenia? - Po prostu! Przyszedłem do domu, a żona naga w łóżku. Zacząłem szukać kochanka. Szukałem wszędzie, pod szafą, za łóżkiem, w łazience, no po prostu wszędzie! Nie znalazłem go i ze zdziwienia serce mi wysiadło. - Szkoda, że nie zajrzałeś do lodówki, wtedy obaj byśmy żyli
 4. tutaj bym się nie zgodził. Prać i prasować musisz odpłatnie. Żywić się na mieście, chyba że chcesz gotować na tej powierzchni. Z gości to możesz co najwyżej, w gości chodzić. P.S. jedyny sens zakupu jaki widzę, to zakup przez firmy które mają pracowników na delegacjach, taka alternatywa hotelu.
 5. Podobno nie ma nawet miejsca na pralkę (ale jest pralnia w bloku) Wg mnie najgorsze w tym wszystkim jest to że w jednym pomieszczeniu jesz, gotujesz pierdzisz, śpisz, pracujesz, przyjmujesz gości i wszystko niekoniecznie w tej kolejności.
 6. We Wrocławiu powstaje budynek w którym będą w sprzedaż mikro apartamenty, najmniejsze 12 m2. Jak dla mnie mozna dostać klaustrofobii http://starter.net.pl/wybierz-starter/wybierz-starter/bud,1/
 7. W trzech firmach mamy 7 Renówek, co do jakości zależy od modelu. Ważne żeby był dobry mechanik (mamy takiego który pracuje na stałe w salonie Renault a wieczorami dorabia). Najmłodsze auto (trafic) ma 20 tys. przebiegu najstarszy Kangoo coś koło 200 tys. Nie mieliśmy jakiś poważnych napraw, ważne jak w przypadku każdego auta dbać o regularne naprawy. Acha i trzy auta były kupione jako używane (ale wszystkie po pierwszym właścicielu w Polsce). I tyle na temat Renault.
 8. a iloma Reniami jezdziłeś ?
 9. to że dla ciebie jest coś bezwartościowe nie ma znaczenia, ponieważ nie doszło do wykroczenia lub przestępstwa. Swoją drogą następnym razem przyjdzie kobieta że kupiła przez allegro mikser i zamiast żółtego dostała biały, i jest to dla niej bezwartościowe bo nie pasuje do kafelek. Zresztą jak chce niech idzie składa zeznania, gdzieś tak na jesień dostanie umorzenie a opony będą jak znalazł P.S sprawa wyglądała by inaczej gdyby zamiast opon dostał cegły, wtedy jest to oszustwo.
 10. Otóż to, nawet jak wezmiesz drugiego wspólnika z 1% udziałem to na księgową (pełna księgowość) wydasz więcej niż na ZUS. Z drugiej strony ludzie kombinują zamiast przepisać firmę na męża/ żonę jak małżonek pracuje odprowadzacie tylko 250 zdrowotnego, jak nie pracuje to ma 2 lata małego ZUSu
 11. idziesz na Policję i mówisz że dostałeś opny zimowe zamiast letnich. Policjant na to ile Pan na tym stracił (chodzi o wartość) a ty nic nie straciłeś. Zostaje ci tylko sprawa z powództwa cywilnego dlatego napisałem czy warto. (czas to pieniądz).
 12. To żeś teraz wymyślił. Nie wiem jaką spółkę masz na myśli jezeli z o.o. to przy jednoosobowej i tak zapłacisz ZUS.
 13. a miałeś juz taką sytuację ? z tego co wiem jest to droga przez męke, pytanie czy warto
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy