Skocz do zawartości

ZenBLOG


sebau

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jak za pomocą zenbloga dodawać wpisy na platformy inne niż blogi (te 70-75 blogów)? Czy jest to możliwe. Zenbloga kupiłem jakoś pod koniec stycznia, nie aktualizowałem od tego czasu nic.

Ponadto od samego początku osiągam dość niską skuteczność - dodaje z 30-35 blogów, na ogół te same lub podobne. Co mogę robić nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mkrauze - na pewno warto zaktualizaować szablony, bo update-y są niemalże codziennie. Po zrobieniu update i zapuszczeniu skryptu dopiero można by powiedzieć coś więcej.

To co obecnie zakładasz to są blogi na dedykowanym skrypcie. W zenblog jest jeszcze wiele szablonów działających krokowo dzięki którym dodajesz wpisy/zakładasz blogi/tworzysz profile web2.0 etc do większej liczby stron opartych o dany skrypt.

Na naszej liście znajdują się już sporo skryptów.

Obecna lista platform znajdujących się w ZenBLOG:

  • dolphin
  • oxwall
  • drupal
  • joomla
  • jisko
  • statusNET
  • phpFusion
  • phpArcade
  • Elgg
  • Pligg
  • MediaWiki
  • Wordpress MultiSite/Multi User
  • PhpFox
  • Shretronix
  • Dzoic
  • PHPMelody
  • ClipBucket

Także nie jedna dodawarka mogłaby pozazdrościć listy obsługiwanych skryptów :) Jeśli jest jakiś skrypt, który by się przydał - wystarczy do nas to zgłosić a z pewnością pojawi się na powyższej liście. Na tej liście nie ma jakiś donmini, otwarty.mini, webmini, easydir itd i nie dlatego, że trudno by było dodać - po prostu uważamy, że do tego jest już wystarczająco dużo narzędzi i nie ma sensu ich powielanie. tutaj są opisane wymagane pola z aplikacji dla poszczególnych skryptów.

Uwaga! - nie są to jakieś dodatkowe mody - wszystkie dostępne są w ZenBlogu :)

Edytowane przez sebau

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczorajsza paczka:

ver 3.49

- poprawki dla blogów: xangacom, supernovacom, mouthshutcom, jigsy, jambasecom.

- poprawka dla posterów: blogcom_poster.

@djurek - nie mam tej listy polskich profili. JEśli ktoś ma jakąś darmową listę polskich profili (może być mniejsza na początek) - to poproszę na PW lub na maila. Tak już pisałem w marcu będzie pierwsza seria custom profili - czyli dedykowany szablon na jeden serwis.

@Joland - jeszcze coś w zennoposter nas ogranicza abyśmy mogli to teraz zrobić. Jednak jeśli byłoby spore zainteresowanie, to i ograniczenia stają się mniejsze :)

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.blog.gdaq...uz-w-sprzedazy/

A coś takiego dało by sie opatentować?

Nie wiem czy to dobry pomysł bo jak zacznie się wrzucanie syfu to szybko poblokują profile itp i nikt nic nie będzie miał. Zresztą każdy może sobie też sam zrobić kilka profili zennoposterem :)

Co do ZenDOC czy ZenPDF to super pomysł i już go zgłaszałem wcześniej. Mogło by to działać jako osobny program ale też z opcją współpracy z ZenHostem i mogło by też tam wysyłać na serwery pliki doc czy pdf w zależności kto co wybierze.

Skuteczne pozycjonowanie w Google. Promocyjna oferta na pozycjonowanie stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@InterPR - jeśli lista będzie miała tylko bardziej popularne strony to nie nic się nie stanie - polskie profile nie będą używane przez zagranicznych klientów. Co do zendoc-a to sprawa otwarta :)

Edytowane przez sebau

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja coś podrzucę od siebie, podobno dobrego softu nie trzeba reklamować :P ale:

Soft działa i robi to do czego został stworzony.

Każdy kto ma zennopostera i nie che się męczyć co chwilę z poprawkami do blogów powinien się zainteresować zakupem.

Polecam, bo obsługa odpisuje na maile a i na skype można pogadać.

pozycjonowanie-stron-afterweb.png  Skuteczne pozycjonowanie stron, więcej na https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/ Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie w poniedziałek zmienimy działanie artykułów, bo do ej pory były dwa sposoby. Jeden przez aplikacje a drugi poprzez wrzucanie plików do katalogu /articles. Pierwszy sposób był mało wydajny i ostatnio powodował problem z pustymi artami, bo artykuły były przechowywane w jednym pliku tekstowym. W nowej wersji aplikacji artykuły automatycznie przeniosą się do osobnych plików i od teraz będzie się w aplikacji dodawać/zmieniać artykuły, właśnie jako pliki z folderu articles. W szablonach oba sposoby były już obsłużone także nie będzie to stanowiło problemu.

W przyszłym tygodniu dodane zostaną pierwsze dedykowane szablony do tworzenia profili - polskie profile będą w osobnym katalogu - czyli zagraniczni klienci ich nie otrzymają a anglojęzyczne będą oczywiście dostępne dla wszystkich ;)

Edytowane przez sebau

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności