Jump to content
okazwłoka

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania

Recommended Posts

Też nie widzę podlądu projektu, też wyświetla mi się info w dolnym lewym rogu. Dodawanie do WP szybkie :) jak nigdy.

Masz chęc porozmawiać o dzisiejszym SEO? Masz pewne problemy, obiekcje? Napisz. Jestem otwarty na szczere rozmowy i spostrzeżenia poparte własnymi przykładami.

PW lub @ karol_marczak(małpa)kinowoonline.pl

Hm ja to mam takie pytanko zaznaczam w harmonogram filtrowanie po grupie czy projekcie i nici filtruje jak chce po prostu nie działa?

Edited by morelo

@Grumpy - jak chcesz sprawdzić, czy działa Ci dany moduł, to wklep po swoim adresie nazwę cron-a, np. sprawdzenie dodawania www.adresstronyzdonkiem.pl/cron.php

• Like 1

Rzeczywiście nowy wygląd wydaje być się lepszy, tylko trzeba się przyzwyczaić do nowej nawigacji :)

Faktycznie z podglądem jest coś nie tak - sprawdzę to.

a teraz mała aktualizacja, ale ważna dla tych, którzy dodają do seokatalogów: znikały przy edycji kategorie. Teraz problem rozwiązany.

DonLinkage 5.1.9 BETA:
28/08/2014
[x] poprawka do edycji projektu (kategorie w seokatalogach)

32 wizytówki nap - 60 zł netto!

----------------------------------------------------

oka

pytanko zaznaczam w harmonogram filtrowanie po grupie czy projekcie i nici filtruje jak chce po prostu nie działa? Wyświetla losowo troche z tego troche z tego.

Sprawdzę to.

edit. U mnie działa. Jak możesz podeślij na mail dane do swojego donlinka. Z tym że teraz wychodzę i będę za 2-3 godzinki.

Edited by okazwłoka

32 wizytówki nap - 60 zł netto!

----------------------------------------------------

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy