Skocz do zawartości

Poszukuję firmy pozycjonującej daną stronę


barto987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem to nowy i od jakichś 3 dni bez powodzenia poszukuję firmy, która pozycjonuje stronę https://www.stema-meble.com/

Chciałbym korzystać z usług tej firmy pozycjonującej, bo patrząc na wyniki w/w strony firma radzi sobie całkiem dobrze. Proszę o jakieś wskazówki, jak mogę znaleźć tą firmę, bo już nie mam pomysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem tylko 1 domenę linkującą zarejestrowaną na https://www.webexperts.pl/ więc myślę, że to nie oni... Większość domen należy do Eactive s.c. lub jednego ze wspólników czyli jak mniemam https://www.eactive-pozycjonowanie.pl/

Na emeryturze po SEO zajmuję się R&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mam być szczery, to jeśli firma jest dobra, to nie ustalisz jej w ten sposób... :) szczególnie jeśli używa metod BH (nie sprawdzałem BL, bo mi się nie chciało i tylko "teoretyzuję").

Ale koledzy zdecydowanie mają rację: bez sensu jest podpisywać umowę z agencją, która pozycjonuje konkurencję: znacznie skuteczniejsze jest podpisać umowę z ich konkurencją. Nie masz wtedy konfliktu interesów i zaczyna się prawdziwa walka rynkowa, "a nie jakieś kanapeczki"...

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mili sympatyczni ludzie tam pracują :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie jest czasem tak ,że szanująca się firma pozycjonerska nie pozycjonuje 2 stron konkurencyjnych w 1 branży . Raz mi tak przedstawiciel 1 firmy powiedział : Nie możemy Pana pozycjonować bo pozycjonujemy konkurencyjną stronę i nie możemy zapewnić 1 miejsca ani Panu ani im wiec nie pozycjonujemy 2 stron w tej samej branży na te same frazy i mi chciał wcisnąć inną fraze a nie chciałem wiec powiedział przykro mi i nara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko kwestia ceny i sumienia :) nie mniej jednak nie powinno się brać zlecenia na 3-4 takie same frazy.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności