Skocz do zawartości

Pozycjonowanie - seo powielacz powielenie wpisu 1000 dodatkowych linków

tur77ek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam znalazłem na allegro taka ofertę czy jest ona opłacalna czy może dać sobie spokój i zainwestować w coś innego.

Seo powielacz z tego co przeczytałem to strona dodana do katalogu będzie powielona we wszystkich katalogach i zyskamy 1000 dodatkowych linków, co o tym myślicie ?

Nie chciałbym tu kopiować tekstu więc podam link do aukcji.

https://allegro.pl/show_item.php?item=1687603315

Po Wielkanocnej akcji Google z wprowadzeniem "Pandy" , zmianą algorytmu indeksacji i kasowaniem spamerskich blastów i wpisów na blogach i forach internetowych a także bezsensownych zlepków słów pressel page oferowanych przez niektórych nieuczciwych "pozycjonerów" i ich roboty - katalogowanie stron pozostało w zasadzie jedynym, legalnym i w pełni akceptowalnym przez Google oraz inne wyszukiwarki elementem pozycjonowania stron internetowych. Pomijam tutaj wykupywanie masowych - krótkotrwałych linków miesięcznych na farmach linków lub podobnych stronach - bo każdy chyba zdaje sobie sprawę z zagrożenia filtrem - jakie powstaje po zaniku tych linków. Proszę sobie wyobrazić reakcję robota google gdy nie znajdzie istniejących wcześniej "mocnych" linków do Twojej strony.

to ładne... nawet bardzo :) szkoda, że nie jest prawdziwe ;)

dymna.jpg

Najciekawsza podstrona :)

https://www.natopie.eu/wykaz.htm

kto wysyła Spam Raport... gdzie mój ReportAutomator ;)

Edytowane przez Były... viper134

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Dzięki za odpowiedzi!

Od tygodnia obserwowałem aukcje allegrowicza i zastanawiałem się nad skutecznością i sensownością dodania wpisów do takich katalogów.

Powstrzymywało mnie tylko jakość aukcji oraz kolorystyka :)

Więc moje wątpliwości zostały utwierdzone i rozwiane :P

Na przyszłość wszystkim polecam uzbroić się w cierpliwość przy zamawianiu usług pozycjonowania oraz innych wtedy wiele błędów można uniknąć.

Edytowane przez Mikolaj