Jump to content

OmniADD v5 - Dodawarka do katalogów NOWOŚĆ

Recommended Posts

• Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam W dniu dzisiejszym zostanie rozesłany mailing już z oficjalnymi informacjami o przejściu na OmniFLASH dla użytkowników OmniADD Jak dokonać aktualizacji z OmniADD do OmniFLASH: KLIK Jak przeni

Kojotek, teraz jasne. :] Przy okazji, co z aktualizacjami baz publicznych? Ostatnia była tochę czasu temu. Te po 1, 2 lokalizacje do omni2 nie licze, bo to nawet nie jest kosmetyka

Oficjalnie mogę powiedzieć że niebawem OA otrzyma bardzooooo dużą aktualizację - zapewne będzie to w styczniu (plan jest na drugą połowę stycznia) jak zakończymy przejście OS v2 na "OS v3" Na ten mo

WItam,

Mam problem z omniadd (najnowsza wersja). Zapuszczam dodawanie 1 strony i mam skuteczność na poziomie 0 %. Same błędy :/

Hosting na home.pl. Lista katalogów póki co standardowa z bazy programu.

Miał ktoś może też taki problem i wie jak go rozwiązać?

Reinstalacja nic nie dała :(

Czy może ktoś orientuje się, co trzeba zrobić, żeby działał zapis dla odpowiedzi do webmini? Zmieniałem chmody dla pliku pytania.txt i nic. Nowe pytania normalnie się dodają, ale kiedy udzielam odpowiedzi i klikam zapisz, to nic się nie zmienia

• 2 weeks later...

Czyli to problem u nich. No nic - pozostaje czekać. Jest tutaj na forum ktos odpowiedzialny za szybka interwencje w przypadku niedzialania programow?

Bardzo proszę o komentarz osoby odpowiedzialnej za projekt. Nadal nie działa - support - niema wogóle. Numery telefonów nie działają, po co więc są podawane w omnipanel?

23:20 To przypomina jakąś totalną porażkę - macie zamiar to naprawić? Nadal nie działa.

Podsumowanie supportu kojotka:

- niedziałające numery telefonów

- zero odpowiedzi poprzez support na omnipanel

- zero odpowiedzi poprzez gg

Pięknię, pięknie się traktuje klientów :) Gdyby ktoś był zainteresowany ich produktami - wiedzcie że jak coś spieprzą, to nie ma co liczyc ze szybko naprawią.

Edited by JosephSEO

Nadal nie dziala - mimo, iz Piotr K pseudonim Kojotek doskonale wie o problemie. Zostal poinformowany przez wszystkie mozliwe platformy. Gdyby ktos sie zastanawial jak dziala support - to otwarcie i z pelna odpowiedzialnoscia twierdze, ze go nie ma.

Nadal nie dziala - mimo, iz Piotr K pseudonim Kojotek doskonale wie o problemie. Zostal poinformowany przez wszystkie mozliwe platformy. Gdyby ktos sie zastanawial jak dziala support - to otwarcie i z pelna odpowiedzialnoscia twierdze, ze go nie ma.

U mnie również jest "blad : 1000" ale zapewne zostanie to poprawione. JosephSEO wczytaj fakt, że aktualnie trwa długi weekend majowy stąd w wielu firmach są "lagi". Wyluzuj ;)

logo-sklepu-siteseo-sklep.png
Inwestycja w pozycjonowanie otwiera drogę do wielu nowych klientów – sklep.siteseo.pl « Sklep SEO.
Fora, zaplecza i NAPy - seospot.pl « Linkowanie