Jump to content

OmniADD v5 - Dodawarka do katalogów NOWOŚĆ

Recommended Posts

Witam

W dniu dzisiejszym zostanie rozesłany mailing już z oficjalnymi informacjami o przejściu na OmniFLASH dla użytkowników OmniADD

Jak dokonać aktualizacji z OmniADD do OmniFLASH: KLIK

Jak przenieść swoje projekty do OmniFLASH: KLIK (na dole posta instrukcja z OmniSPEED)

Informacja dla użytkowników którzy już dokonali przejścia z OmniADD do OmniFLASH

W ramach podziękowania za pozostanie przy produktach Omni i w podziękowaniu za zaufanie jakim darzycie nasze produkty postanowiliśmy pozostawić wszystkim którzy dokonali aktualizacji OmniADD w podanym terminie do OmniFLASH aktywną licencję na OmniADD do dalszego używania bez terminowo.

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Dzień dobry, mam pytanie bo aby zadziałał mi teraz OA musiałem odinstalować OF ale od razu potem mogłem zalogować się do OA bo nic tam nie kasowałem, nawet projekty były ustawione jak je zostawiłem, teraz w panelu omnipanel mam dla omniadd data wygaśnięcia - 08.04.2013 a w instalacje tylko omniadd 6.1 ale o dziwo dzisiaj zalogowalem sie też na hexhost gdzie mam OF i też działa, czy zniknie? Co jak kupiłem OA w pakiecie z Omniping?

@Kojotek_OX napisałem 2x na PW ale jakoś do tej pory brak odpowiedzi, z OF mogę zaczekać do zakończenia prac i jakby ktoś luknął czy mam go ustawionego dobrze a próby samodzielne były nie wiem ile razy - dodawanie z sukcesem na poziomie 3% to bym tam zmienił na wersje pro+ aby mieć mody i aktualizacje potem ale po wielu próbach mam strasznie marną skuteczność. Dzięki za odpowiedź

• Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam W dniu dzisiejszym zostanie rozesłany mailing już z oficjalnymi informacjami o przejściu na OmniFLASH dla użytkowników OmniADD Jak dokonać aktualizacji z OmniADD do OmniFLASH: KLIK Jak przeni

Kojotek, teraz jasne. :] Przy okazji, co z aktualizacjami baz publicznych? Ostatnia była tochę czasu temu. Te po 1, 2 lokalizacje do omni2 nie licze, bo to nawet nie jest kosmetyka

Oficjalnie mogę powiedzieć że niebawem OA otrzyma bardzooooo dużą aktualizację - zapewne będzie to w styczniu (plan jest na drugą połowę stycznia) jak zakończymy przejście OS v2 na "OS v3" Na ten mo

Dzień dobry, mam pytanie bo aby zadziałał mi teraz OA musiałem odinstalować OF ale od razu potem mogłem zalogować się do OA bo nic tam nie kasowałem, nawet projekty były ustawione jak je zostawiłem, teraz w panelu omnipanel mam dla omniadd data wygaśnięcia - 08.04.2013 a w instalacje tylko omniadd 6.1 ale o dziwo dzisiaj zalogowalem sie też na hexhost gdzie mam OF i też działa, czy zniknie? Co jak kupiłem OA w pakiecie z Omniping?

@Kojotek_OX napisałem 2x na PW ale jakoś do tej pory brak odpowiedzi, z OF mogę zaczekać do zakończenia prac i jakby ktoś luknął czy mam go ustawionego dobrze a próby samodzielne były nie wiem ile razy - dodawanie z sukcesem na poziomie 3% to bym tam zmienił na wersje pro+ aby mieć mody i aktualizacje potem ale po wielu próbach mam strasznie marną skuteczność. Dzięki za odpowiedź

To się nazywa teoria chaosu :)

Mój stosunek do Kojotka jest jaki jest, każdy widzi, ale jak On nie pisze odpowiedzi na takie coś to ja się nie dziwię.

Pozdrawiam,

Mariusz

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Może ktoś z Was zna rozwiązanie problemu dotyczącego rejestracji w Wrodpress?...

Tzn. OmniAdd rejestruje, maile z loginami przychodzą na skrzynkę (mozna się zalogować w WP), ale chyba nie wracają do OmniAdd, bo strony nie są dodawane do bazy.

jak można się zalogować do WP a nie można dodać bo brak formularza dodawania artykułu to OMNiADD wywala taki WP. Wszystkie błędy masz w bazie do której dodawałeś WP!

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce"

"Informacja dla użytkowników którzy już dokonali przejścia z OmniADD do OmniFLASH" czyli dotyczy osób do końca lutego tak? a jak ktoś zrobił przejść do 15 marca to już nie? kurde szkoda że tak często nie zaglądam na pio bo omineła mnie chyba promocja, może Kojotek_OX zmieni jeszcze decyzję dla wszystkich licencji do 15 marca?

• 2 weeks later...

Mam błąd podczas update'u bazy w OmniAdd:

"Wystąpił błąd z połączeniem. Proszę spróbować ponownie bądź zmienić w opcjach źródło update na alternatywne"

Intoseo - pozycjonowanie Katowice - zapraszamy do współpracy firmy z Katowic jak i całej Polski. 

Ściany z mchu do Twojego domu oraz biura znajdziesz  na jukogreendesign.pl/oferta/panele-i-sciany-z-mchu

W dobie imprez i eventów na świeżym powietrzu - vitabri.pl/wynajem-namiotow-ekspresowych

Mam błąd podczas update'u bazy w OmniAdd:

"Wystąpił błąd z połączeniem. Proszę spróbować ponownie bądź zmienić w opcjach źródło update na alternatywne"

A co Ty chcesz aktualizować w umarłym projekcie? Naprawdę liczysz na aktualizację bazy?

W zasadzie nie było jej nawet jak program był sprzedawany, bo to co było trudno nazwać aktualizacją.

Wyrzuć wszystko i dodaj swoje bazy, bo OmniAdd to najlepszy soft z tej "stajni". Tu przynajmniej coś działa.

Pozdrawiam,

Mariusz

Ps. I jeśli nie robiłeś aktualizacji / zmiany na płatne Omni/coś tam, to moim zdaniem warto tak zostawić.

Dlaczego tak? Wystarczy porównać rzeczywiste a nie deklarowane możliwości programów.

Edited by Mariusz

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Sprzedaje w ogóle ktoś takie bazy spamowych katalogów?

Intoseo - pozycjonowanie Katowice - zapraszamy do współpracy firmy z Katowic jak i całej Polski. 

Ściany z mchu do Twojego domu oraz biura znajdziesz  na jukogreendesign.pl/oferta/panele-i-sciany-z-mchu

W dobie imprez i eventów na świeżym powietrzu - vitabri.pl/wynajem-namiotow-ekspresowych

Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Dodaję treści do mojego OmnniADD i w treści wstawiam odnośnik w formie linku

<a href="http://www.strona.pl">Monitoring</a>

. Jednak po zapisaniu projektu i ponownym wejściu zauważyłem, że do mojego odnośnika został dodany automatycznie znak \ i wygląda tak:

<a href=\"http://www.strona.pl\">Monitoring</a>

. Sprawdzałem już kilka razy i zauważyłem że znak \ dodawany jest zawsze samoistnie przed "

Z czego to wynika? Błąd serwera? Coś robię źle? Jeszcze raz dzięki za pomoc w rozwiązaniu mojego problemu.

Edited by hiszpan6