Skocz do zawartości

OmniADD v5 - Dodawarka do katalogów NOWOŚĆ


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja też czytam i nie bardzo nadążam za tym makiawelicznym planem opanowania przez Koyotka wszystkich zaplecz SEO :D Rosnąca cena programu też mi to uświadamia, bo Ci których zaplecze warto kontrolować już są kontrolowani. Nowi za kontrole muszą zapłacic wiecej, bo tyle zaplecz że się chłopaki nie wyrabiają :)

Jak się juz postraszyliśmy, to tak na poważnie - soft jakoś tam dodaje. Kontakt z producentem jakiś tam jest. Jedno i drugie mogło by być lepsze (z naciskiem na drugie), ale jakby rozumiem trochę przeniesienie sopportu na dedykowane forum. Szkoda że tam też przekazywanie informacji kuleje.

Soft się rozwija, dochodzą nowe dodatki (jakiś sprawdzacz stron pod względem SEO). Na ile moga na tyle łataja dziury, choć to co Koyotek podaje w porównaniach publiker/omniadd/adder to bardziej kiełbasa wyborcza jak rzeczywistość i wiele osób dopiero po dostaniu licencji wie co kupiła i czasami odbiega to od opisu :D

Kupie zaplecze pod SWL'e, a najchetniej całe konta. Propozycje na PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój tym atakom, a najciekawsze jest to, że Kojotek już napisał coś odnośnie ataków na jego osobę. Czytajcie jego stronę, nie będę podawał linku bo wówczas osoba Kojotka miałaby może mi to za złe. Ja nadal korzystam z OmniADD i będę korzystał, bo jestem do niej przywiązany ;P

Wciąż czekam na kolejne aktualizacje oraz na moje prośby odnośnie OmniADD :D Widzę, że w ostatnich aktualizacjach pojawiła się w Katalogach "OmniPress v2", kiedy możemy się spodziewać wyjścia tej wersji, wiadomo coś już na ten temat ?

P.S. Piszcie na temat, dobranoc :D

Pozdrawiam,

ssebo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojotek_OX

Wyskakujące okna z niechcianą informacją są drugą po spamie pocztowym najbardziej wku... rzeczą w internecie.

Takie triki możesz w trialach lub demach robić a nie w programie za który się płaci.

Jak nie masz wiedzy na ten temat, to poczytaj i się naucz bo teraz robisz dużą kupę.

Link w menu nie wystarczy?

Chcesz na tym robić biznes to myśl o użytkownikach a nie o sobie (podpowiem bo raczej nie wiesz - TO SIĘ BARDZIEJ OPŁACA).

eM

Ps. Wypowiedź nie ma nic wspólnego z obecną "nagonką" na Twoją osobę.

A swoją drogą na niewygodne pytania i tematy nie odpowiadasz.

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie te okienka to takiego oftopu od tematu pewnie by nie było. Taki samobójczy trigger :)

BTW: omnipanel.pl

Internal Server Error : Wewnętrzny błąd serwera

Wewnętrzny błąd serwera (np. zawieszenie programu CGI) lub błąd konfiguracji.

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Kupie zaplecze pod SWL'e, a najchetniej całe konta. Propozycje na PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz wiedzy na ten temat, to poczytaj i się naucz bo teraz robisz dużą kupę.

ale on to ma głęboko w d.... Dodawarka jest bardzo dobra, wie to robi co chce. Po zapłaceniu traktuje wszystkich jak.....szkoda słów.

Już to pisałem, dopóki nie pojawi się podobna dodawarka z NORMALNYM supportem (jak przykładowo Generał), to trzeba korzystać z tego śmietnika.

Trzeba się cieszyć, że trochę działa i mieć wkalkulowane, że kiedyś całkiem szlak trafi ich serwery licencyjne i będzie koniec.

Naprawdę nie ma się co denerwować.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa teraz ta dodawarka normalnie?

Działa normalnie. Pod warunkiem, że przyzwyczaisz się do tego, że to 'normalnie' tutaj ma trochę inny wydźwięk ......

Jak masz naprawdę dużo do katalogowania, to kupuj.

Była chwilowa 'usterka' jednak już wszystko wróciło do normy.

Raczej to powinno brzmieć :

Była 'chwilowa' usterka jednak już wszystko wróciło do 'normy'.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze czytam między wierszami że podejrzewacie skrypty z Omni o przekazywanie danych o posiadanych zapleczach do Koyotka?

To nie jest podejrzenie tylko fakt, w skrypcie znajduje się furtka dzięki której Kojotek ma dostęp do całej bazy a co lepiej również plików na serwerze. Jeśli ktoś miał wątpliwości czy skrypt udostępnia jakieś dane to niech ich już nie ma - skrypt udostępnia wszystkie dane z bazy omniadd i serwera.

Oczywiście zawsze można uznać iż te dane są udostępniane w celach testowych ale chyba userzy powinni wiedzieć że ktoś ma dostęp do wszystkich ich danych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa teraz ta dodawarka normalnie? Bo zastanawiam się nad zakupem, ale jakoś ta cała nagonka na autora skryptu jakoś nie pomaga w podjęciu decyzji.

Napisz czego oczekujesz to ci doradzimy.

To co autor pisze o swoim skrypcie to tak na pół trzeba dzielić :) To co pisze o konkurencji mnożyć razy dwa :dirol:

Jak spracyzujesz oczekiwania to ci na pewno wiele osób doradzi jak je zaspokoić :)

DODANO:

Skąd takie newsy że jest ta dziura jak oprogramowanie zakodowane i to raczej nie jest do sprawdzenia ...

Wyciekły komuś dane?

Kupie zaplecze pod SWL'e, a najchetniej całe konta. Propozycje na PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest podejrzenie tylko fakt, w skrypcie znajduje się furtka dzięki której Kojotek ma dostęp do całej bazy a co lepiej również plików na serwerze.

Dlatego podstawa to odpowiedni .htaccess

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dostęp limitowany tylko dla danego (naszego) IP?

W sumie widziałem narzędzia hakerskie w których w 12 kb jest shell, manager ftp z edytorem wszystkiego i toolsy do sprawdzania dziur.

W logach można też sprawdzić kto i kiedy korzystał z jakich plików na serwerze z którego w sumie korzystamy tylko my, powinno być łatwe wyłapanie nieupoważnionego dostępu.

Kupie zaplecze pod SWL'e, a najchetniej całe konta. Propozycje na PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności