Skocz do zawartości

dziwna sprawa.........


krzysiek51

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam nadzieje, że mnie nie zmieszacie z błotem za tego posta, ponieważ jest nie na temat, ale nie ma odpowiadającego temu pytaniu działu wię postanowiłem zaryzykować.

Zmieniełem nazwe domeny w hostingu neostrady z mamaidziecko.neostrada.pl na odziezciazowa.neostrada.pl po czym został utworzyny jak gdyby całkiem nowy serwer a tamte pliki zostały usunięte, zaktualizowałem więc przy okazji strone i wgrałem pliki na serwer i co się okazało?? wpisując adres domeny głównej www.mamaidziecko.com.pl wyświetla się stara strona nawet jak usuwam całkowicie pliki z serwera to ona i tak się wyświetla?? o co tu chodzi?? jak wpisuję bez www jest ok, albo jak wpisuje po adresie serwera to też jest ok czyli www.odziezciazowa.neostrada.pl domena oczywiście jest przypisana do serwera i delegacja domeny już dawno została dokonana ponieważ wcześniej działało tym bardziej że bez www wskakuje odpowiednia strona!!! czy miał ktoś taki przypadek ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domeny www.... i bez www to 2 rozne adresy.

Prawdopodobną przyczyną tego zamieszania była aktualizacja DNS - czasem trwa to do kilku dni. Nie wyjasniles co ot znaczy 'dawno dokonana delegacja' (chodzi o okreslenie 'dawno').

Druga przyczyna (takze związana z DNS) to cash XP - wyjaśnienie poniżej.

Na ten moment juz chyba wszystko jest OK. Jeli nadal widzisz 2 rozne strony (ja widze te same) i masz XP to wykonaj z wiersza polecen 'ipconfig /flushdns' oraz oczysc TMP internetowe - powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domeny www.... i bez www to 2 rozne adresy.

Prawdopodobną przyczyną tego zamieszania była aktualizacja DNS - czasem trwa to do kilku dni. Nie wyjasniles co ot znaczy 'dawno dokonana delegacja' (chodzi o okreslenie 'dawno').

Druga przyczyna (takze związana z DNS) to cash XP - wyjaśnienie poniżej.

Na ten moment juz chyba wszystko jest OK. Jeli nadal widzisz 2 rozne strony (ja widze te same) i masz XP to wykonaj z wiersza polecen 'ipconfig /flushdns' oraz oczysc TMP internetowe - powinno pomóc.

wykonałem wszystko zgodnie z twoimi zaleceniami ale nie pomogło. nadal widzę 2 różne strony. Dlaczego nawet jak usuwam wszystko z serwera to strona jest wyświetlana? tylko po tym jednym adresem! www.mamaidziecko.com.pl wpisując bez www nie wyświetla żadnej. Nic juz z tego nie rozumiem.

aha, facet na infolini neostrady zalecił mi odświerzyć strone 200 razy używając kombinacji klawiszy ctrl+F5 :brawa:

Chyba musze wziąść wolne na to odświerzanie:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności