Skocz do zawartości

nagle znikniecie?


Saint

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... wczoraj wieczorem nagle zniknela mi strona w wynikach wysukiwania na kilka hasel ... dziwne pomyslalem, ze jakas mala awaria serwera byla i moze wycieli na chwile, ale na inne haslo jest... co dziwne wszystko stalo sie nagle i bez powodu. Moze sie mysle czy uaktualniaja sie wyniki w niedzele czy dopiero w poniedzialek?

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze sie mysle czy uaktualniaja sie wyniki w niedzele czy dopiero w poniedzialek?

Co do tego pytania... to trudno je zrozumieć. Co do pozostałych Twych wątpliwości - za mało danych podałeś. Przede wszystkim brak daty od kiedy Twa strona jest w G, brak adresu... w związku z tym można sobie tylko pogdybać - chyba, ze chcesz abym się w wróżke zamieni...

Więc jak zwykle... -> czytaj forum... duzo sie w G ostatnio dzieje.

Moze zerknij tu -> https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=10357

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.fotokids.ws na haslo dzieci wchodzilem juz na pierwsza strone wczoraj przed 18 i nagle srut pierdut i nie ma strony na haslo dzieci wyglada tak jak zwykle przy awariach serwera czyli wypada na jakies 24h, ale dzis nic sie nie zmienilo... zwykle w niedziela google spowalnia to znaczy mimo wszystkich dobrych checi poprawienia wyniku na dane haslo efekty widac w poniedzialek. Moze to byc problem ale tez dodalem mape strony do sitemapu, ale nie sadze, zeby to mialo jakis zwiazek.

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

°K°: nie zgrywaj mentora bo nim nie jestes. Nie odwiedzam tego forum zbyt czesto ostatnio z wielu wzgledow wiec nie zaglebialem sie w kazdy jeden temat zeby sprawdzic przypadkiem nie dopisac sie do niego. Byll problem i nadal jest temat jest i trudno.

Przykro mi, ze tak wolno czytasz i w gwoli scislosci tamten temat ma 59 stron w .tej chwili

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.

Erbit: to nie ja naskakuje to 1...

odnosze inne wrażenie...

°K°: nie zgrywaj mentora bo nim nie jestes....

2.

Erbit:... a 2 juz go przeczytalem jakis czas temu...

Skoro go przeczytałes to po co zadajesz pyatnie 'dlaczego wyleciało' ?

3.

...Nie odwiedzam tego forum zbyt czesto ostatnio z wielu wzgledow wiec nie zaglebialem sie w kazdy jeden temat zeby sprawdzic przypadkiem nie dopisac sie do niego....

Jeszcze raz podkresle - wystarczyło TYLKO wejsc w ten wskazany topik... i nie musiales latac i szukać i sprawdzać.

Erbit:... 3. to napisalem ci tylko to o co sam prosiles.

Nie do końca... Prosiłem o podanie od kiedy storna jest w google (chcąc wiedzieć czy aby to np nie fresf site bonus), nie uzyskalem odpowiedzi...

Na sam koniec... Nie lubie jak sie mnie cos chce wmówić ! Należe raczej do spostrzegawczych osób.

p.s. Na Twym miejscu poczekałbym do końca update - byc moze to chwilowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erbit: przeczytalem jak mi podales linka nie mniej dopisalem to o co pytales, a kolega °K° musial byc na tyle uszczypliwy - ze tak to ujme - i dodal swoje 3 grosze co mnie delikatnie zirytowalo wiec mu odpisalem :yahoo:.

Co do czekania to czekam jak na skazanie z tego hasla mialem bardzo duzo wejsc na strone teraz idzie sie delikatnie zdenerwowac prawde mowiac ... nie watpliwie cos glupiego sie porobilo pytanie czy wroci do normy tym czasem obserwuje dosc intensywnie to co sie dzieje i dochodze do wniosku, ze zupelnie rozjechaly sie kopie strony lacznie z datami ich wykkonania ... slowem kosmos ... pozyjemy zobaczym

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności