Skocz do zawartości

Spamowanie skrzynki nie meilowej ;-)


Daniel Kędzierski

Rekomendowane odpowiedzi

Kuzwa czy jest jakies prawo mowiace o spamie skrzynek nie meilowych.

Jakas firma wysłałami

ZAMOWIENIE I OFERTA UTRZYMANIA DOMENY INTERENTOWEJ

.COM

NAZWA MOJEJ DOMENY W COM CHCA MI SPRZEDAC PRZEKIEROWANIE HAHAHA,

ALE JA NIE CHCE ZADNEGO PRZEKIEROWANIA ANI TEJ DOMENY CZY MOGA MI WYSYLAC TAK O SOBIE KORESPONDENCJE /???

CZY NA WYSYLANIE OFERTY LISTOWNIE TEZ SA JAKIES SANKCJE ??

nastepna firma po tej szczecinskiej co debili z ludzi chca robic, rejestruja comy i glupa pala.

Dajcie znaka czy mozna z papierowym listem cos zrobic moze dam im nauczke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Dajcie znaka czy mozna z papierowym listem cos zrobic moze dam im nauczke

no co Ty, przecież jesteś specem od afer i prawa ?? :D

btw sie mi przypomniało jak tam sprawa z Comwebem ?

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze kiedys w Polsce tak jak w innych cywilizowanych krajach spamowanie typu wciskanie ulotek, operowanie danymi osobowymi, dzwonienie (teraz nawet automaty dzwonia) i temu podobne procedery beda traktowane jako przestepstwo ;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dobra sprawe wystarczyloby zebrac 10 tys podpisow - nie wiem czy elektroniczne - przez internet sie licza - i mielibysmy ustawe - niech sobie mowia "ciezkie czasy, trzeba sie reklamowac, nie mamy z czego zyc - to jedyna szansa" - w d...e i ch mam - wlasnie przez takie postepowanie mamy ciezkie czasy - gieldy komputerowe z piratami jak ciagnely 10 lat temu tak ciagna teraz - dlatego tylko ze oni maja zasady - jak jeden ma pirata za 15 zl inny 20 stoisk dalej tez ma za tyle samo i nikt nikomu w droge nie wchodzi i nie zasypuje ultkami ;)

edit.

zreszta prosta sprawa - targeting - jak ktos chce ulotke bo interesuje go promocja dywanow - to po to sa kosze przy klatkach - wezmie i sobie zadzwoni lub nie, jak kogos nie interesuje promocja dywanow to po prostu nie wezmie. Wciskajac cos na sile i tak 95% wyrzuci i nawet nie przeczyta - traca materialy, skutecznosc niemal zerowa. Zostawiajac skutecznosc (CTR, che, che ;)) bedzie napewno wysokie bo wezma tylko zainteresowani - proste i logiczne ;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zreszta prosta sprawa - targeting - jak ktos chce ulotke bo interesuje go promocja dywanow - to po to sa kosze przy klatkach - wezmie i sobie zadzwoni lub nie, jak kogos nie interesuje promocja dywanow to po prostu nie wezmie. Wciskajac cos na sile i tak 95% wyrzuci i nawet nie przeczyta - traca materialy, skutecznosc niemal zerowa. Zostawiajac skutecznosc (CTR, che, che ;))  bedzie napewno wysokie bo wezma tylko zainteresowani - proste i logiczne  ;)

107566[/snapback]

Mosz recht, synek. Ofensywna reklama jest malo skuteczna, szczegolnie jesli wziac pod uwage koszty, w tym koszty niewymierne, jak strata w oczach przyszlego potencjalnego klienta.

Do projektu ustawy trzeba 100tys podpisow AFAIK.

Oficjalna strona serii Football Manager ( FM 2005, FM 2006 ) - CM Revolution

Forza MLKS Woźniki Śląskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze kiedys w Polsce tak jak w innych cywilizowanych krajach spamowanie typu wciskanie ulotek, operowanie danymi osobowymi, dzwonienie (teraz nawet automaty dzwonia) i temu podobne procedery beda traktowane jako przestepstwo  ;)

107554[/snapback]

A mógłbyś się Rafał podzielić nazwą chociaż jednego kraju w którym tak jest.

Ja dziennie dostaje koło 4 telefonów telemarketingowych mimo tego, że mój numer jest w Do not call registry. Rozmowa jest krótka: Jestem na tej liście, więc żegnam i nie dzwoń więcej bo Cię podam do sądu.

Przed chwilą odebrałem dzisiejszą pocztę.

- 5 ulotek 4 stronicowych z różnych sklepów (wysyłane pocztą nie takie roznoszone)

- 2 pocztówki ze sklepów

- 1 magazyn, tak na oko ze 100 stron, taka reklama z dużej sieci handlowej

- 3 listy z ofertami kart kredytowych

- 1 list z jakiegoś ośrodka badania opini dla kierowców. Chcą żebym wypełnił ankietę o moim nowym samochodzie. Ale to nie koniec, w ramach TIA w kopercie byl $1. ;)

To jest poczta z soboty, w dni tygodnia tego jest dużo więcej.

Co do telefonów, to na mój biznesowy numer w ostatnim tygodniu otrzymałem 3 oferty pozycjonowania. ;)

Więc Rafał, jak sobie przypomnisz nazwę takiego kraju gdzie nie mogę skrzynkę pocztową otworzyć bez obawy, że wypadnie na mnie góra makulatury, to powiadom mnie o nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności