Skocz do zawartości

Słowa klucze


Leszczu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Czy i gdzie można sprawdzić częstotliwość wpisywanego zapytania do gogli?

Np: mam słowo "kolagen" i chciałbym sprawdzić ile razy dziennie jest wyszukiwane?

Jak już to czytasz to zobacz moje PUFY, może coś dla siebie wybierzesz ;)

Napisz, że jesteś z PIO a wysyłkę masz gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Czy i gdzie można sprawdzić częstotliwość wpisywanego zapytania do gogli?

Np: mam słowo "kolagen" i chciałbym sprawdzić ile razy dziennie jest wyszukiwane?

107428[/snapback]

Jedyną stroną, którą znam, gdzie pokazują jakieś tam staty zapytań jest https://www.google.com/press/zeitgeist.html , możesz poszukać w boksach onetu i przemnożyć x6 :D chodź to nijak się nie będzie pewnie miało do rzeczywistości.

BTW jakbyś użył magicznej sztuczki na tym forum Abrakadabra "Szukaj" ;) to byś nie musiał się pytać.

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Czy i gdzie można sprawdzić częstotliwość wpisywanego zapytania do gogli?

Np: mam słowo "kolagen" i chciałbym sprawdzić ile razy dziennie jest wyszukiwane?

107428[/snapback]

Jedyną stroną, którą znam, gdzie pokazują jakieś tam staty zapytań jest https://www.google.com/press/zeitgeist.html , możesz poszukać w boksach onetu i przemnożyć x6 :D chodź to nijak się nie będzie pewnie miało do rzeczywistości.

BTW jakbyś użył magicznej sztuczki na tym forum Abrakadabra "Szukaj" ;) to byś nie musiał się pytać.

107437[/snapback]

Wybacz ze w tym tonie ale już nie mogę! CO MAM WPISAĆ W SZUKAJ ZEBYM ZNALAZŁ TO CZEGO SZUKAM? Wiesz ze mase ludzi na tym forum po odesłaniu do szukajki rezygnuje? A wiesz dlaczego? To ci powiem: nie wiedzą czego szukać! Nie odsyłajcie ludzi do szukajki a jeśli już odsyłacie to napiszcie co tam mają wpisać. Dla przykłądu co mam wpisać ja? "analiza słów kluczowych" czy może "ile razy dane słowo jest wyszukiwane" Adresuje to do wszystkich "szukajkowych odsyłaczy"

Odesłanie z kwitkiem nie załatwia sprawy - wiem sam bo aktywnie działam na jednym forum - w temacie swiązanym z CMS PostNuke - a tylko zniechęca...

Jak już to czytasz to zobacz moje PUFY, może coś dla siebie wybierzesz ;)

Napisz, że jesteś z PIO a wysyłkę masz gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam

https://www.digitalpoint.com/tools/suggestion/

Fakt ze to jest tylko dla innych krajow ale zawsze cos :D

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ze w tym tonie ale już nie mogę! CO MAM WPISAĆ W SZUKAJ ZEBYM ZNALAZŁ TO CZEGO SZUKAM?

Nie wybaczam !

Abrakadabra Szukaj "Zapytania" , "najczęstrze" , "popularność" "szukają" "szukaj" , "szukania"

i miliony innych. Ciężko jest się zastanowić jakbyś Ty napisał te pytanie w różnych formach i jakie słowa mogą padać w odpowiedzi ??

Wiesz ze mase ludzi na tym forum po odesłaniu do szukajki rezygnuje? A wiesz dlaczego? To ci powiem: nie wiedzą czego szukać! Nie odsyłajcie ludzi do szukajki a jeśli już odsyłacie to napiszcie co tam mają wpisać. Dla przykłądu co mam wpisać ja? "analiza słów kluczowych" czy może "ile razy dane słowo jest wyszukiwane" Adresuje to do wszystkich "szukajkowych odsyłaczy"

Ojejeku rezygnują ?? I co ja zrobie teraz, o ja biedny , buuuuu.

Jak ktos nie umie korzystać z funkcji "szukaj" to jak ma POZYCJONOWAĆ swoje strony ??

Wiesz, używam internetu już tak długo, że wiem to , że to po prostu wygoda powoduje, że łatwiej się spytać niż poszukać.

Może jestem inny bo jeszcze 3 lata temu niektórzy ludzie płacili mi za znalezienie czegoś tam w internecie np: instrukcje serwisowe samochodów terenowych. I myślisz, że wpiszesz taką fraze w googlu i będzie OK ?? A jak to jest po niemiecku, holendersku, francusku nie mówiąc już o językach azjatyckich. Jak przeszukać i po jakiej frazie różnej maści anonimowe ftp`y ? Po prostu zawsze trzeba pomyśleć , chodź wiem, że to już trudniej.

Szkoda palców na takie dyskusje chłopie :piwo:

Acha!! jak nie możesz znaleść to może zrobisz tak jak ja, że przeczytasz całe forum od deski do deski i później tak jak ja, chodź mam mało "postów" na liczniku, będziesz się mógł "wymądrzać" że jest "Szukaj" i tutaj a nie tylko na googlu !!

A co do kolesi co rezygnują bo ktoś im zwróci uwage, że są leniwi to IMHO niech idą w p****u bo i tak nic nie wniosą sensownego , nic się od nich nie dowiem, tylko będą czytać i kłócić się, obrażać jak sie im zwróci uwage. ;)

Odesłanie z kwitkiem nie załatwia sprawy - wiem sam bo aktywnie działam na jednym forum - w temacie swiązanym z CMS PostNuke - a tylko zniechęca...

107440[/snapback]

Więc zauważ, że najpierw opowiedziałem a później wpomniałem o funkcji, która nie jest bezużyteczna i całkiem nieźle sobie radzi z przesukaniem masy postów i wątków. :D

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam

https://www.digitalpoint.com/tools/suggestion/

Fakt ze to jest tylko dla innych krajow ale zawsze cos :D

107445[/snapback]

No fajne, tłumacząc interesujące mnie frazy na ang. wyniki zbieżne z tym co widze u siebie przy wejściach na site.

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkane grubo pojechał....

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkane grubo pojechał....

Hehe, jak widać rzeczowo i dosadnie bo temat się skończył.

Troszke szkoda bo lubie "żywe" dyskusje :D

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba szkoda mojej nowej klawki a dyskusję z Tobą...cóż BOŻE POZYCJONERÓW skoncentrowany tylko na tym czego ty sie możesz nauczyć... bay...

-------

Zgłaszam propozycję stworzenia w emotikonkach następującej ikonki:

<PUM> czyli Permanentna Umysłowa Greenlandia która miałąby miej więcej taki przekaz intelektualny jak ostatni obrazek na stronie Joego pod tym adresem: https://www.joemonster.org/article.php?sid=5314

prosze nie cytowac kilometrowej wypowiedzi przedmowcy, dodatkowo juz zawierajacej cytaty cytatów przedmówców..... tnę i odsyłam do regulaminu forum. pozdrawiam. z3.

Jak już to czytasz to zobacz moje PUFY, może coś dla siebie wybierzesz ;)

Napisz, że jesteś z PIO a wysyłkę masz gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności