Skocz do zawartości

niski page rank mimo dużych linków


mazurbiz

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

jest sobie stronka www.allmet.pl i jest w google.pl ale strasznie niski page rank mam mimo umieszczenia na stronach z page3, kiedyś robiłem już takie zabiegi, ale nie trwało to tak długo, może możecie coś podpowiedzieć dlaczego tak się dzieje.

pod hasłem : balustrady jest ojjj 6 strona

pod hasłem: lamuetrady aluminiowe jest na pierwszejs tronie.

nie wiem co sie dzieje... może coś się dzieje z google ?

mba.rafał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopie daj sobie spokój z tym PR - chcesz byc wysoko w wynikach czy chwalic się PR ?

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysoki PR dużo daje (nie chodzi to o pozycję) , ale pomaga powiem ci w czym.

Masz strone PR=2 no to wymienisz się ze stronami max PR=3 no i dużo nie zyskasz, a jeśli masz PR=4 lub większy to masz dużo większe mozliości wymiany z dobrymi stronami co za tym idze wysoka pozycja duże link popularity i zarobek (jeśli chesz). trzeba umiejętnie wymieniać sie ze stronami linkami, a nie z każdą napotkaną. Moje sugestie:

- dodawaj strony do katalogów (sporo linków będzie)

- wymieniaj się ze stronami na których jest warościowa treść a nie same linki lub reklamy.

-uważaj na strony stosujące spam (źle się może skończyć)

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do przedmówcy dorzuce tylko abys starał sie gdomadzic linki z różnych IP i domen to da Ci kopa w góre - a katalogów masz tyle że na początku daruj sobie wymiany, zacznij sie wymieniac jak strona nieco "okrzepnie"

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie tak zrobiłem najpierw katalogi wymiana po update z dobrymi stronami 1 pozycja na prawie wszystkie moje hasła.

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności