Skocz do zawartości

kompedium wiedzy z zakresu marketingu


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnimi czasy temat maretingu bardzo mnie zainteresowl - teraz mam zajecia z marketingu i okazalo sie ze 90% tego co tam mowia juz wiedzialem z wlasnego doswiadczenia i z forum :)

ale spodobalo mi sie to bardzo i tutaj pytanie do starych marketingowych wyjadaczy - czy moglibyscie mi podac jakies strony gdzie moglbym poszerzyc wiedze z zakresu marketingu oraz ew. jakies lektury ?

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

affiliate.cneb.pl?rid=jez

Nie działa - "Strona jeszcze nie jest gotowa... zapraszamy w przyszłości."

Edit:

Hehe, nie mogę. ;-)

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to polecam biblię marketingowców: "Marketing" Kothlera (chyba tak się piszę jego nazwisko).

Na ponad 1000 stronach masz całą wiedzę z zakresu marketingu. Świetna teoria i mnóstwo przykładów działań marketingowych dużych korporacji. Mam wydanie europejskie i naprawdę polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności