Skocz do zawartości

Reindeksacja strony


munky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Temat może wydawać się śmieszny ale mam pewien problem

Mam starą stronę wymieniłem ja na nową a raczej chcę ją wymienić na nawa ;)

Problem w tym ze nie wiem czy zwykłe wrzucenie nowej na serwer oraz usunięcie starej wystarczy choć nie sadze i się obawiam, że google źle to potraktuje z drugiej strony podwójną zawartość może przyjąć za spam L

Macie na to jakaś metodę ? Nie wiem czy dobrze mówię ale przekierowania w PHP nie dam bo to HTML a w JS to chyba google nie lubi.

Z góry dziękuję za odpowiedz.

Pozdrawiam

munky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że nie moge dac przekierowania

header("location:adres".$_SERVER['REQUEST_URI']);

tak zeby robot po wpisaniu starego adresu trafial na nowy i nowy indeskowal.

...jak tak uwazasz to tak tez zrobie ale stara strone wyrzucic czy pozostawic i wyrzucic po tym jak zaindeksuje nowe podstrony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematyka strony pozostaje ta sama. Zmieniają sie adresy podstron.

Warto zrobic przekierowanie ze starych podstron na nowe... mod_rewrite pomoze w tym

Jesli nie ma mod_rewrite to pozostaje PHP a jesli strony są w html to pozostaje na starych stronach postawić stronki z HTML'owym 'META REFRESH'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności