Skocz do zawartości

pozycjonowanie stron w PHP


FID

Rekomendowane odpowiedzi

Być może to nie tutaj powinienem zadać pytanie o pozycjonowanie ale może jednak ktoś mnie oświeci ;)

Co do stron w html wiem jak się zabrać do pozycjonowania natomisat zupełnie nie wiem jak podejść do tematu kiedy strona jest stworzona w PHP.

Proszę o POMOOOOOOC !!! - DZIĘKUJĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokłądnie tak samo :puknijsie:;)

czytaj forum, robot widzi to co ty dająć opcję pokaż źródło strony, więc nie ma znaczenia w czym jest strona napisana, może być nawet w JSP czy innych cudach

ogólnie: dokładnie czytaj forum, przeszukuj, szperaj itp !!!

Kup sobie nieruchomości Kraków albo apartamenty Zakopane. Obejrzyj też fotoblog Grzegorza Ziemiańskiego Nowa Huta na deser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dokladnie tak jak to powiedzial VEL tak samo jedynie jak beziesz mial sesje to ja usun dla robota. Przyjeło sie ze pliki html google lepiej pozycjonuje niz .php czy .php?id=1.

Jak juz poruszylismy temat pozycjonowania w PHP nie bede zakladal dowego watku i sptyam tutaj

Wiem ze google indeksuje FLASH-a moje pytania czy lepiej radzi sobie z tekstem zaciagnietym z XML czy wpisanym na stale w FLASH-a

pozdrawiam

munky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze google indeksuje FLASH-a moje pytania czy lepiej radzi sobie z tekstem zaciagnietym z XML czy wpisanym na stale w FLASH-a

106264[/snapback]

Eeee. Może tak

Google potrafi przeczytać co jest we flashu - ale tylko w wyjątkowych sytuacjach - tj. swf musi być niespakowany (a to żadkość).

Jest jeszcze kilka warunków (można znaleźć opis w googlach co zrobić aby gdzieś tam robot wszedł - ale do niedawna jakoś ciężko mu to szło)

Nie znam osoby która bawiłaby się w ustawianie swf-a dla googla - po prostu ten sam tekst co na stronie wstawiany jest w <noembed> i machasz ręką na w3.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności