Skocz do zawartości

Problem z mod_rewrite


Red

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie potrzebuję pomocy z mod_rewrite:

www.ruchchorzow.com/spotkaniatowarzyskie.html

i

www.ruchchorzow.com/spotkaniatowarzyskie.php

pierwsza strona działa a druga nie, co na pierwszej jest nie tak? Linki do starszego sezonu sparingów ten link nie działa podejrzewam, że to przez końcówkę html proszę zobaczyć jaki tam jest format linka aaa.html?id=dlsks coś takiego chyba ma prawo nie działać. Kiedyś to działało proszę o pomoc tutaj lub najlepiej na gg w ostatecznosci mogę się odwdzięczyć czymś, to dla was 2 minuty roboty oto htaccess.

RewriteEngine On
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^ruchchorzow.com
RewriteRule ^(.*)$ https://www.ruchchorzow.com/$1 [R=permanent,L] 
RewriteRule ^([0-9]+),strona,nowosci.html$ index.php?npage=$1 [L]
RewriteRule ^([0-9]+),pokaz,nowosci.html$ index.php?function=show_all&no=$1 [L]
RewriteRule ^download,([^,]+),([^,]+).html$ index.php?id=$1&action=save&cat=$1&nid=$2 [L]
RewriteRule ^([0-9]+),([a-z]+),dodaj,komentarz,nowosci.html$ index.php?function=add_kom&no=$1&do=$2 [L]
RewriteRule ^([0-9]+),([0-9]+),([0-9]+),kolejka,wyniki.html$ index.php?id=wyniki&kolejka=$1&max=$2&sezon=$3 [L]
RewriteRule ^([0-9]+),mecz,wyniki.html$ index.php?action=detal&id_game=$1&id=wyniki [L]
RewriteRule ^([0-9]+),([^,]+),pilkarz.html$ index.php?id=kadra&action=detal&id_player=$1&title=$2 [L]
RewriteRule ^([0-9]+),fotogaleria.html$ index.php?id=fotogaleria&k=$1 [L]
RewriteRule ^([0-9]+),(.*).html$ index.php?id=$2&k=$1 [L]
RewriteRule ^(.*).html$ index.php?id=$1 [L]

Jeszcze raz proszę o pomoc mam mało czasu.

Mistrz Pozycjonowania Master of Seo.  Zobacz moją ofertę dla klientów na BITEC Pozycjonowanie Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta druga podstrona z php to środek właściwej podstrony i jej całe rozszerzenie to html końcówka poprzez mod_rewrite ale chodzi o to że na stronie właściwej nie działa link do sezonu starszego to jes tpod wynikami.

Mistrz Pozycjonowania Master of Seo.  Zobacz moją ofertę dla klientów na BITEC Pozycjonowanie Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności