Skocz do zawartości

Inny wynik wyszukiwania IE i Firefox


pero

Rekomendowane odpowiedzi

Bill Gates ma inna umowę z google niż twórcy firefoxa.

I dlatego w IE widzisz wyniki sponsorowane przez microsoft

poczytaj forum a szczególnie przyklejone.

a szczególnie ten - Google DataCenter - lista

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to możliwe że wyszukując z IE i z Firefoxa mogę uzyskac inne wyniki wyszukiwania

Tak - niestety to możliwe. Wcześniej nie zwracałem na to uwagi, ponieważ nie dotyczyło mnie to za bardzo. Niestety dzisiaj zobaczyłem, że większość moich (klientów) fraz, znacząco różni sie w wynikach prezentowanych przez IE i FF. Niestety na niekorzyść FF z którego na codzień korzystam. I co tu teraz klientowi napisać w raporcie? :D Zastanawiam się, czy na zwiększenie różnic nie miał wpływu ostatni Jagger.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w/g mnie nie ma żadnej różnicy jedyna różnica wynika z tego z jakim DC sie łączysz wpisz sobie numerycznie adres jednego DC w IE i w Firefoxa i porównaj wyniki.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w/g mnie nie ma żadnej różnicy jedyna różnica wynika z tego z jakim DC sie łączysz wpisz sobie numerycznie adres jednego DC w IE i w Firefoxa i porównaj wyniki.

105535[/snapback]

U mnie to samo. Wyniki są takie same w obu przegldarkach. Wyniki są rózne tylko wtedy jak siękorzysta z różnych Google Data Center.

Liszek

Interesuje Cię nurkowanie

Potrzebujesz tłumaczenie cv na angielski?

Największa ilość ofert pracy w jednym miejscu: praca za granicą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności