Skocz do zawartości

Mozna tak zarobic na subdomenie?


marioccp

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio wpadlem na pomysl stworzenia subdomeny na ktorej umieszcze topliste. Bedzie ona dotyczyc Białki Tatrzańskiej, noclegow wyciagow itp. Bedzie mozliwosc wpisania sie nie ze strony tylko poprzez wyslanie mi info na maila. Chce uniknac smieci. Na tej stronie bedzie takze wyraznie napisane o mozliwosc zamieszczenia wlasnego rozszerzonego ogloszenia oczywiscie za pieniadze. Nie pytam o to czy bede mial klientow bo znam rynek i wiem ze beda, lecz pytam co sadzicie o tym pomysle i czy to jest wykonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobe by było jak by info można było wysyłać z formularza na stronie do bazy danych. no i możliwość zaklaania własnych toplist

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.. to pierwsze zmwarwienie i największe... skąd wziąć.

1. napisać samemu

2. zlecić nzpisanie komuś - kupić.

3. zlecić napisanie komuś oferująć coś w zamian

najlepiej gdyby wszystko szło 'za darmo' i jeszcze najlepiej komuś ukraść... (to taki nasz polski 'obyczaj').

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Pan optymista...

Gdybyś pezmyślał sprawę i nie zaśmiecał netu takimi pomysłami (jest ich pełno) na pewno nie byłoby takich uwag. to było po pierwsze.

Po drugie. Czy sądzisz, że ludzie którzy mają takie strony dadzą Tobie skrypt za darmo !?

Maczałem swe 'optymistyczne' palce już w chyba 4 tego typu skryptach... każdy z nich napisany indywidualnie... na to 'nie ma hurtowni'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności