Skocz do zawartości

Podpowiedź słów ?


Chmarus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Robie stronke o gadu-gadu jak myślicie jakie reklamy google będą najlepsze dla moich odbiorców ?

Poprostu pod jakie słowa zoptymalizować strone tak aby reklamy były jak najbardziej dostosowane do odbiorców a nie reklamy jakiś serwerów :D

www.mmorpg.org.pl - portal o grach MMORPG, MMO, MMORTS. Wszystko dla gracza: forum, poradniki, newsy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strone nie robi się pod reklamy! Stronę robi się dla uzytkowników. Robiąc strone pod reklamy, będzie to marna strona.

EDIT.

Gdzieś poniżej widziałem temat, na temat reklam na stronie z opisami GG.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz sobie na pytanie czego szukają osoby na stronie o gg? Mi się wydaje że jakis dodatków czy opisów. Wiec ciezko trafic w ich gusta. Z tego co pamiętam to ktos pisał, że niewiele osob klika w reklamy na stronie z opisami do gg wiec nie wiem czy warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robie stronke o gadu-gadu

Zwróć uwagę na to ile już stron o Gadu-Gadu jest. Wydaje mi się, że ewentualne zyski z reklam nie zrekompensują kosztów (poświęconego czasu) pozycjonowania.

Lepiej zrobić dobrą stronę o mało popularnej tematyce, niż kolejną byle jaką o obleganej tematyce.

Nie staraj się być modny, tylko nowatorski.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności