Jump to content

[startup] seoTXT.pl - Zlecenie tekstów jeszcze nigdy nie było takie proste

Recommended Posts

• Replies 470
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kontakt znajdziesz tutaj: http://seotxt.pl/info.php?ak=kontakt

Są osoby kupujące precle po 80groszy, więc gdy widzą ofertę tekstów za trzy złote z hakiem, to oczekują właśnie mega wysokiej jakości, co najmniej na stronę firmową:-)

Problem w tym, że takie teksty "wyższej jakości" to pojęcie względne, ciężko to zmierzyć. Przecież nikt nie będzie stał ze stoperem i sprawdzał ile czasu copywriter poświęcił na napisanie tekstu. Czyt

witam;

jedno z moich zleceń nie zostało wykonane w terminie.

Prosiłem o odpowiednie jego oznaczenie, oraz zgodnie z obietnicą zwrot punktów.

Prośbę wysyłałem zrówno przez system jak z mojego prywatnego maila. Do dziś nie dostałem odpowiedzi.

Zgłaszałem również usterkę - nie mogę się więcej kontaktować z copywriterem- system zablokował mi tą możliwość.

Chodzi o zlecenie 8641

pozdrawiam

• 4 weeks later...

Jest jakaś nadzieja na polepszenie sytuacji z terminami wykonania dla tekstów z synonimami?

Trochę słabo się robi, jak widzi się majowe terminy...

PRACOWNIK TERMIN (DNI)

Pracownik 15 24

Pracownik 25 36

;)

Edited by Guest

Wewnętrzna poczta nie jest chyba przez nikogo czytana

Wysłałem wiadomość na kontakt@ w sprawie wiszących projektów precli do akceptacji. Na wszelki wypadek piszę i tu. Taka sytuacja ma miejsce już nie pierwszy raz.

Śledź odwiedzających Twoją stronę opartą o WordPress -> Pobierz bezpłatnie WP Tao

• 3 months later...

Obecnie jest wszystko OK (choć jak mam być szczery to problemów nigdy nie miałem). Ostatnio (zeszły tydzień) zlecałem trochę tekstów w expressie i wszystkie były na czas w bardzo dobrej jakości jak za cenę - teksty o tematyce medycznej - merytorycznie i bez błędów rzeczowych dość dokładnie opisane to co chciałem.

• 5 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...