Skocz do zawartości

Superkomuter raz jeszcze

Erbit

Rekomendowane odpowiedzi

Mim zdaniem info w telewizji było bez sensu - 15 minutówka omawiająca pobieżnie problem bez sposobu rozwiązania i pokazany jedne walczący samotnie kierowca MPK. Nie lubię sensacyjności TVN, ale trzeba przyznać, że przynajmniej dziennikarze są pozytywnie upierdliwi, wracją do tematu - męczą go.

sprawa superkomputera jest stara - ciągnie się od lat - safałszowane certyfikiaty chipa itp ...

Sprawa nie bybła by tak głośna, gdyby nie bezczelność tej firmy w okradaniu klienta (naciąganie to małe słowo). Czyżby bali się ruszyć kilku firemek.

Nikt Wielki za nimi nie stoi, poważnie:

1_small2.jpg

najwięszy w tej pajęczynie to Dystrybutorek Pronox.

Na tej liście zajmuje 6 pozycję z obrotami o połowę mniejszymi od najmniejszego z głównych dystrybutorów IT w polsce: https://www.computerworld.pl/top200/top38.html

Sprawa jest poważna ponieważ działania znajdują się na pograniczu przestępczości (w niektórych salonach są Ochroniarze) a ja w życiu nie widziałem ochroniarza w sklepie komputerowym. Sprawa ciągnie sięod wielu lat (dawny Monell )

Włąśnie najśmieszniejsze jest to, że nikt wielki za tym nie stoi tylko nadrabiają niewyobrażalną bezczelnością i rżnięciem głupa.

utworzyli nawet stronę -przciwwagę do https://www.uwagakomputery.pl - https://www.uwagakomputer.pl :) ale tam jadą :-)

pozdrawiam

Witam !

Nie wiem czy dobrze kojarze ale chodzi tutaj o sieć sklepów z "najtańszymi i najlepszymi kompami na świecie" ? Czytałem jakiś czas temu u nas w Poznaniu o jakimś sklepie komputerowym z ochroniarzem B)

Jeśli tak to IMOH niech się ludziska ładują w takie g****o, ja jak ide do marketu i kupuje takie rzeczy to od razu zakładam, że jest tanio bo.....(tutaj sobie stawcie co checie) więc OK niech kupują, raz się sparzą i koniec, Polacy muszą niestety uczyć się na własnych błędach bo tłumaczenie nie pomaga.

W '98 zamknołem swoją hurtownie armatury sanitarnej, biznes dobrze się kręcił od początku i było coraz lepiej, niestety połowę dochodów przynosił mi mój sklep, co dziwne bo aby być w zgodzie z moimi odbiorcami ceny miałem o 5% wyższe niż u nich. I było OK , otworzył się w Poznaniu jeden market budowlany, drugi. U mnie obroty w sklepie spadły po drugim tak, że zaczołem przebywać tam i sam rozmawiać z klientami. Jak się otworzył trzeci obroty spadły o 60% z detalu. Rozmawiając z klientami dowiedziałem się, że z tym trzecim markecie są "krany" po 40zł a u mnie najtańsze po 110zł. Pojechałem kupiłem, rozebrałem. Sam plastik i źle spasowane podzespoły, powodzenia więc zaczołem życzyć kupującym takie badziewia.

Fakt, że firme sprzedałem bo mi się już nieopłacało ale ostatnio rozmawiałem z paroma ludzmi z tej branży i mówią, że ludzie przestali kupować tanie oferty marketów. No niestety musiało minąc kilka lat by się nauczyli, najbardziej "niestety", że tłumaczenie wtedy nic nie pomagało tak jak i teraz nic nie pomoże ;)

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Są jakieś zasady kiedy można a kiedy nie można robić? ;-)

Chyba nie...

mysle jednak, ze generalnie linki zewnetrzne nie powinne byc aktywne. Aktywne mogą być wskazujące topiki na tym forum... ja tak przynajmniej staram sie robic.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności