Skocz do zawartości

Hosting pod publikera


sargon162

Rekomendowane odpowiedzi

mischal - trochę gadasz głupoty, bo dostawca musiałby zgadywać co kto chce tam zainstalować albo że tego i tamtego nie wolno i robić listę. A gdy nie byłoby tam Publikera, to też byś miał pretensje. Żaden dostawca tego nie robi. A zresztą własnym skryptem też można nakaszanić. Ponadto wystarczyło poczytać wątek o Publikerze.

PS I na współdzielonym Publiker może działać, nie przekracza żadnych limitów... Dużo zależy jak się używa i jakie jeszcze rzeczy ma się na tym koncie, bo jak tam masz jeszcze kupę różnego innego, generującego obciążenia procka, to się też nie ma co dziwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Kiedy to oficjalnie napiszecie w regulaminie lub w innym miejscu na stronie.

Przecież jest, fragment:

13.Usługodawca ma prawo usunąć konto, jeżeli naruszono punkty tego regulaminu, jeśli konto utrudnia korzystanie z serwera innym użytkownikom, nadmiernie wykorzystuje zasoby serwera ...

Niefortunnie się znalazło słowo usunąć, my tylko blokujemy. Tak jak napisał zajacgd, to może być każdy skrypt. Akurat ostatnio dość wzrosła aktywność publikera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się przyłączę do Mischała (i zacytuję)

Podkreślam że PRETENSJE mam do Was za to jak potraktowaliście mnie jako Klienta. Blokowanie kont bez ostrzeżenia i żadnej przesłanki ku temu NIE może być dobrze odebrane.

Publiker z XX ilością projektów działał od kilku miesięcy. Z dnia na dzień maszyna nie mogła się zagotować.

Dotknęło mnie to samo, tego samego dnia i też publiker szedł od jakiegoś czasu. Raczej nie załatwił serwerów w jeden dzień i wysłanie ostrzeżenia prawdopodobnie rozwiązałoby problem w sposób cywilizowany. I Hekko by przeżyło (i ich serwery) i ja miałbym czas na jakąś rozsądną reakcję.

Teraz pewnie przeniosę skrypt na inny serwer, gdybym dostał maila zapłaciłbym za vps-a w Hekko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż załatwił, reszta użytkowników którzy na pewno się tu jeszcze zjawią i poskarżą - otrzymała wspomnianego maila. Lecz tak jak wspomniałem wcześniej, w sytuacji gdy konto rozwala działanie serwera, żadna firma nie wyśle wam maila a zablokuje konto. Tu nie ma czasu na rozsądną reakcję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko trochę uwierzyć. Skoro tych publikerów szło kilka i każdy się rozpędzał, to pewnie coraz mocniej obciążały serwery, ale publikery nie rozpędzają się w tempie geometrycznym, tak żeby trzeba było w panice wszystko wyłączać. Działało wczoraj, pewnie poszłoby i dzisiaj i jeszcze kilka dni, bo wzrost potrzebnej nazwijmy to mocy z dnia na dzień (przynajmniej u mnie) jest znikomy, a reakcja i tłumaczenia są takie, jakby potrzebne zasoby każdego dnia co najmniej się podwajały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, może spadło, tylko że zauważ całe pretensje moje i mischala są o tryb załatwienia sprawy. I tak by wam spadło, tylko może dzień później. Może się nie znam na hostingu i faktycznie tak jest, że nie można było czekać, ale szczerze mówiąc baaaardzo wątpię.

A, i już w tym wątku nie piszę. Żadna ze stron nowych argumentów pewnie nie przytoczy, możemy się co najwyżej przepychać. Tylko Wy wiecie jak było naprawdę, a ja wiem, że nie wiem ile z tego zechcecie powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym bronił Hekko, no i nie wiem do końca co to znaczy wzrost geometryczny ;) ale trudno wzrost obciążenie serwera przez publikera nazwać liniowym. Samo dodawania zadeklarowanych przez ciebie wpisów - być może, choć pewne opóźnienia trochę tym zachwieją, ale rejestracja to jest dodatkowe, a przede wszystkim podlinkowanie - zauważ, że nazywa się to funkcja kwadratowe. I w ogóle - czym dłużej publiker działa to ilość działań wzrasta (śmiem twierdzić, że nie liniowo), a baza dość znacznie puchnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, może spadło, tylko że zauważ całe pretensje moje i mischala są o tryb załatwienia sprawy. I tak by wam spadło, tylko może dzień później. Może się nie znam na hostingu i faktycznie tak jest, że nie można było czekać, ale szczerze mówiąc baaaardzo wątpię.

Zapewniam, że każda szanująca się firma postąpiłaby tak samo. Nie można czekać w momencie, gdy dziesiątkom klientów ulokowanych na tej samej maszynie nie wczytują się, lub wczytują się znacznie wolniej ich witryny firmowe, portfolia lub sklepy internetowe. Dla tych osób każda minuta niedostępności to strata potencjalnych klientów.

Hosting już od 39 zł brutto/rok! Sprawdź nasze możliwości: brak limitu domen, subdomen, kont FTP, baz danych MySQL, wiele wersji PHP, dostęp do konta przez SSH, automatyczna instalacja WordPress, kompatybilność z frameworkami Symfony/Laravel, blokada krajów, integracja z CloudFlare i wiele innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Gość Slawexsdz

Pewnie już było, ale nie chce mi się tego czytac, bo temat wałkowany setny raz. Polecam budgetvps. Przelej 5 dych na dzieci, a kolega kazek76 zainstaluje Ci skrypt...

sorry, dopiero teraz spojrzałem, że temat odkopany... <facepalm>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności