Skocz do zawartości

Roboty na forum


xylaz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam forum phpbb, zainstalowałem na nim skrypt wyłaczania sesji dla robotów i mapę w celu łatwiejszego indeksowania. Parę dni temu miałem dziwną sytuację: w godzinach nocnych forum zarejestrowało 11 gości jednocześnie, a według stat.pl na stronie mogło być w tym czasie najwyżej 2 użytkowników jednocześnie (poprzedni rekord wynosił zaledwie 6 i widziałem wtedy tych 6 użytkowników jednocześnie). Czy mogło to być spowodowane odwiedzinami robotów? Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło, chociaż forum jest zaindeksowane przez co najmniej polskie wyszukiwarki. Parę dni temu dodawałem stronę główna forum do katalogów, wcześniej forum było indeksowane głównie jako część strony właściwej.

shtvbanner1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności