Skocz do zawartości

tradedoubler.com - platnosci


abixx

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytalem wszystko na temat platnosci na stronie tradedoubler ale chyba jakis glupi jestem bo nic nie kumam.

Sytuacja wyglada tak:

Rozpaczalem wyswietlanie reklam 12.10.2005, na koniec miesiaca mialem na koncie ok. 800 pln, w raporcie stanu konta byla informacja ze "Transakcje do uregulowania w następnej płatności - 300 pln", reszta byla zaliczona do - "Transakcje o statusie oczekującym?", co jak wynika z FAQ oznacza, ze "Sprzedaż i rejestracje pozostają w trybie oczekującym, dopóki Reklamodawca nie zatwierdzi tych zdarzeń.".

OK, to jest zrozumiale, podobnie jak to ze platnosci sa z opoznieniem 2-miesiecznym wynikajacym z opoznien w fakturowaniu.

Nie rozumie jednak dlaczego na koniec miesiaca w raporcie stanu konta mialem informacje "Wskazane płatności zostały odrzucone, najprawdopodobniej ze względu na niewystarczające dane o rachunku bankowym.", dane sa na 100% dobre, poczytalem co to jest IBAN i SWIFT wiec wszystko musi byc ok, zreszta w FAQ mBanku jest opisane co trzeba podac do przelewow z zagranicy.

Do tradedoubler nie pisalem bo nie wiem czy jest szansa na uzyskanie odp. a na forum nie chcialem nikomu glowy zawracac wiec stwierdzilem ze zaczekam poniewaz moja teoria byla taka ze platnosci sa odrzucone dlatego ze musze czekac 2 miasiace a nie z powodu zlych danych rachunku a system z automata wywala tylko takie info.

Dzisiaj natomiast mija termin platnosci i sytuacja sie zmienila tak ze z mojego konta zniknely wszystkie przychodzy z pazdzienika i pokazuje mi tylko stan konta z listopada.

Pytanie co sie stalo z tamtymi platnosciami, czyzby nie przeszly na kolejny okres? a moze oni mi wyslali kase, ale to dziwne bo przeciez wyraznie pisza ze placa z opoznieniem a poza tym po co to info ze platnosci odrzucone.

Ja po prostu tego nie kumam i prosze osoby, ktore juz na tym zarabiaja o lopatologiczne wyjasnienie.

* kwoty sa zmyslone ale przy zachowaniu wplasciwych proporcji

Internetowy System Reklamowy to połączenie katalogu stron, katalogu firm, katalogu sklepów oraz ogłoszeń drobnych i artykułów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?s...ndpost&p=100073

- tu o kolejności zdarzeń, to czytałeś pewnie.

Natomiast fakt zniknięcia dzisiaj sum z Raportu Stanu

Konta to dobry znak, bo dziś właśnie poszły płatności.

Zajrzyj do zakładki Płatności - jest płatność z dzisiaj?

Jeśli zaś chodzi o rachunek i ustawienia - w polu 'IBAN'

powinien być wpisany numer z 'Numeru konta'

poprzedzony 'PL'. Masz?

Wszystko jasne?

Aha - 'oczekujące'. Otóż zaraz po rejestracji w Ilove

należna prowizja trafia do oczekujących na 14 dni,

po upływie ktorych jest rejestracja jest automatycznie

aprobowana przez system i suma trafia do przedpłaconych.

Rejestracja nie czeka na reklamodawcę w tym przypadku.

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?s...ndpost&p=100073

- tu o kolejności zdarzeń, to czytałeś pewnie.

103022[/snapback]

Tak

Natomiast fakt zniknięcia dzisiaj sum z Raportu Stanu

Konta to dobry znak, bo dziś właśnie poszły płatności.

Zajrzyj do zakładki Płatności - jest płatność z dzisiaj?

103022[/snapback]

Tak, dzisiaj jest data platnosci to sie zgadza, tylko ze myslalem ze kwota przeznaczona do platnosci przejdzie na kolejny miesiac skoro mialem informacje ze jest odrzucona, podobnie z platnosciami oczekujacymi, myslalem ze przejda na ten miesiac

Jeśli zaś chodzi o rachunek i ustawienia - w polu 'IBAN'

powinien być wpisany numer z 'Numeru konta'

poprzedzony 'PL'. Masz?

103022[/snapback]

Tak, tylko ze przy wpisywaniu system mi caly czas pokazywal ze jest zle wiec dalem po PL spacje i wtedy dopiero zalapal, teraz usunalem ta spacje i nic nie krzyczal wiec moze ta spacja byla przyczyna odrzucenia platnosci, ale tak czy inaczej kase powinienem dostac dopiero za dwa miechy wiec chyba w stanie konta suma z pazdziernika powinna byc uwzgledniona i zniknac dopiero jak dostane kase czyli jak sadze w styczniu a teraz nie wiem co sie dzieje z kwota do wyplaty za pazdzienik oraz z kwota oczekujaca za pazdziernik, w stanie konta mam przychody tylko za listopad, ktore jak sadze powinny dotrzec do mnie w lutym, a wiec rowniez powinny byc wykazywane w stanie konta do 14.02.2006, czy moze rownieaz znikna 14.12.2005 przy kolejnej platnosci?, moze troche namieszalem ale sam sie gubie w tym.

Wszystko jasne?

103022[/snapback]

Mowiac szczerze nie do konca :)

Aha - 'oczekujące'. Otóż zaraz po rejestracji w Ilove

należna prowizja trafia do oczekujących na 14 dni,

po upływie ktorych jest rejestracja jest automatycznie

aprobowana przez system i suma trafia do przedpłaconych.

Rejestracja nie czeka na reklamodawcę w tym przypadku.

103022[/snapback]

To wiem ale te oczekujace z pazdziernika zniknely calkiem i nigdzie ich nie widze i na tym polega caly problem.

Jak dla mnie to troche zamotane jest.

Internetowy System Reklamowy to połączenie katalogu stron, katalogu firm, katalogu sklepów oraz ogłoszeń drobnych i artykułów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abixx, a w jaki sposób rozróżniasz oczekujące

za październik od oczekujących za listopad, ha?

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem: oczekujące

po dwóch tygodniach przechodzą automatycznie

w przedpłacone.

I jeszcze raz - nie ma w Raporcie Stanu Konta

żadnego podziału na miesiące. Dziwię Ci się też,

skąd wziąłeś odrzucenie Twojej płatności na koniec

października, skoro płatność była 17 (chyba)

października?

A przedpłacone (Jamba, Ilove) przechodzą

do 'regulowanych w następnej płatności' na koniec

miesiąca i w wieczór poprzedzający płatność.

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja chyba jakis tempy jestem, ale nic, bede obserwowal stan konta w tradedoubler i czekal az jakas kasa mi wplynie na konto, wtedy pewnie zakumam :blush:. W kazdym razie dzieki za odpowiedzi. Niepokoi mnie tylko caly czas informacja:

"Wskazane płatności zostały odrzucone, najprawdopodobniej ze względu na niewystarczające dane o rachunku bankowym."
skoro dane sa moim zdaniem dobre.
Internetowy System Reklamowy to połączenie katalogu stron, katalogu firm, katalogu sklepów oraz ogłoszeń drobnych i artykułów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja chyba jakis tempy jestem, ale nic, bede obserwowal stan konta w tradedoubler i czekal az jakas kasa mi wplynie na konto, wtedy pewnie zakumam ;). W kazdym razie dzieki za odpowiedzi. Niepokoi mnie tylko caly czas informacja:
"Wskazane płatności zostały odrzucone, najprawdopodobniej ze względu na niewystarczające dane o rachunku bankowym."
skoro dane sa moim zdaniem dobre.

103385[/snapback]

Jak dostaniecie płatności księgowane 14 listopada to dajcie znać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a coś jest *pod tym* napisem wymienione?

103801[/snapback]

Nie. Poza tym patrzac realnie, nie moge dostac kasy w tym miesiacu, bo pazdziernik byl moim pierwszym miesiacem w tradedoubler a placa przeciez w dwu-miesiecznym opoznieniem, pozostaje mi czekac i obserwowac, poza tym sprobuje do nich napisac.

Internetowy System Reklamowy to połączenie katalogu stron, katalogu firm, katalogu sklepów oraz ogłoszeń drobnych i artykułów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, z szacunkiem, po co trujesz nam du**ę, co? :]

...

To nagłówek jednej z sekcji raportu. Pustej sekcji.

Szy.

103957[/snapback]

Dla mnie nie wyglada jak naglowek ale skoro tak mowisz... mam nadzieje ze masz racje.

Internetowy System Reklamowy to połączenie katalogu stron, katalogu firm, katalogu sklepów oraz ogłoszeń drobnych i artykułów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam taką sytuację że od kilu dni nie rośni mi kwota w tradedoubler, czy są jakieś limity na jeden program partnerski bo mi tak w sumie licząc kwotę osiągniętą to stoi przy 1000zł.

Spotkał się ktoś z tym ???

SOA#1 - u mnie wszystko się nalicza tak jak powinno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności