Skocz do zawartości

Jaki sklep internetowy polecacie ?


grzendi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od jakiegoś czasu rozglądam się za zakupem sklepu internetowego, jednak tyle jest tego na rynku że ciężko się zdecydować. Ceny są różne, funkcjonalność podoba. Co do bezpieczeństwa, chyba ciężko stwierdzić bo każdy producent będzie twierdził że jego soft jest najlepszy.

Wiele tutaj czytałem o oscGold, no ale ogólnie można stwierdzić że jest lepszy od zwykłego oscommerce - a coś innego ??

Dlatego chciałbym poznać wasze opinie na temat dostępnych sklepów internetowych, oczywiście w rozsądnej cenie :-) i mam nadzieje że pomoże mi to podjąć decyzję i bez większego stresu cieszyć się sklepem.

Dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Pewnie znajdziesz kogoś kto zrobi Ci szatę graficzną za 100zł. Znajdziesz również kogoś kto zrobi to za 5000zł. Rynek jest duży - są na nim dobrzy, ceniący się wykonawcy i słabi, który robią za bezcen. Nawet gdzieś widziałem ostatnio takiego co za darmo chciał projekty robić - byle mieć coś w portfolio.

Proponowałbym kupić jakiś niedrogi szablon. Uzyskasz w ten sposób niezłą jakość. Pamiętaj, że projekt trzeba wdrożyć - szablon zwykle masz już pocięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Ja skorzystałam z oferty firmy GOcreate

Posiadałam sklep od 4 lat, ale była to popularny tzw. gotowiec, firma GOcreate z Bełchatowa zaproponowała mi indywidualne podejście do klienta, autorskie rozwiązane dopasowane do moich wymagań.

Co sobie wymyśliłam to było tak zrobione, również grafika została dopasowana indywidualnie do moich potrzeb.

Oczywiście wszystkie produktu z mojego byłego sklepu zostały przeniesione.

Dostałam integracje z payu, porównywarkami, Allegro oraz programem księgowo-magazynowym który mam w firmie, dostałam również gwarancje.

Jednym słowem szczerze mogę polecić, korzystam z tego rozwiązania od 7 miesięcy - www.gocreate.pl

Pozdrawiam, Andzia - sklep z art. dla dzieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to mogę odradzić jakiś, a konkretnie - MaxShop. Niestety, na tym dziadostwie przyszło mi pracować w firmie...

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja od kilku lat borykam się z różnymi programami do obsługi sklepu, żaden nie jest dobry :/

Jakby je wszystkie połączyć może dało by się sklecić jeden dobrze działający i z dobrą obsługą klientów.

Aktualnie używa skyshop i jak na razie to najlepszy sklep jaki do tej pory miałem. W końcu integracja z allegro działa bardzo dobrze i dwukierunkowo, dodawanie produktów jest przyjemnością a nie drogą przez mękę, podobnie realizacja zamówień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności