Skocz do zawartości

Test publikera 2.0 po update


cinmar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z związku z nową wersją publikera stwierdziłem że warto przetestować płatną aktualizację publikera na pierwszy rzut wydawało mi się że będzie trochę więcej funkcji ale do rzeczy chodzi o przetestowanie jakości i szybkości indeksacji stron w katalogach o site > 0.

Strona: katalogstron.k31.pl

Słowa kluczowe- " darmowy katalog stron" oraz "katalog stron"

Ilość wysyłek - 50 - na dzień na 20 dni ( 1k )

Potem zwiększenie 150 na dzień - do zakończenia dodawania

Tylko katalogi bez precli.

Pingowanie wpisów

Brak = SWL'i

Start testu 10-11-2010 ( jutro )

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

no tak trochę lipa że pościłem tego linka zrobimy mały update ten katalog zostanie... a odpalam nową stronę takie same parametry jak wyżej też idzie sub domena a co do linków idą po site > 0 / tekstów na start było 10 ( synonimy ) zmieniam po 1k na nowe. Te same frazy i ten sam skrypt ale sub domena inna.

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

udostępnię wszystko jak zakończę testy póki co mogę powiedzieć że nie ma się czego spodziewać... bez podlinkowania wpisów jednak nie ma szału ale i tak się coś indeksuje. Narazie

Wysłanych: 1841 (do katalogów: 496, do precli: 1345)

Opublikowanych: 1668 (w katalogach: 1668, w preclach: 0)

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos musisz miec zle ustawione. Jesy niemozliwe, ze przez miesiac wyslales 1345 wpisow do precli i zaden nie zostal opublikowany. Sporo precli w bazie publikera ma automatyczna akceptacje wpisow w preclach i zaraz po wysylyce publiker juz daje info, ze jest opbulikowany i faktycznie jest link.

Albo cos masz zle ustawione/nawala serwer lub jakis kolejny blad w Publikerze i zle sprawdza.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

tzn wpisy były dodawane tylko do katalogów, bez precli, a że publiker traktuje niektóre katalogi jako precle efekt widać, po drugie sprawdzanie wpisów mam na "0" szkoda mi mocy procka na sprawdzanie czy admin dodał czy nie, robi to inne narzędzie na osobnym serwerze zintegrowany z systemami wymiany linków,

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodawanie zostało zakończone. Dodano do 1868 katalogów ( więcej już nie ma ) - za indeksowało się 60 linków czyli koło 3 % - strona poza pierwszą 100 wyników wyszukiwania. Pozostał czas do czekania na indeksacje wpisów, bez dopalania oczywiście.

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a) zależy wszystko do czego ma służyć ci publiker i jakie ma zadanie spełniać

b ) w teście nie ma podanego ile tekstów było zrobionych. Jeśli 1 to bardziej żart, niż test ....

c) publiker to według mojego zdania, jeden z najlepszych adderów

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności