Jump to content

Test publikera 2.0 po update

Recommended Posts

Witam z związku z nową wersją publikera stwierdziłem że warto przetestować płatną aktualizację publikera na pierwszy rzut wydawało mi się że będzie trochę więcej funkcji ale do rzeczy chodzi o przetestowanie jakości i szybkości indeksacji stron w katalogach o site > 0.

Strona: katalogstron.k31.pl

Słowa kluczowe- " darmowy katalog stron" oraz "katalog stron"

Ilość wysyłek - 50 - na dzień na 20 dni ( 1k )

Potem zwiększenie 150 na dzień - do zakończenia dodawania

Tylko katalogi bez precli.

Pingowanie wpisów

Brak = SWL'i

Start testu 10-11-2010 ( jutro )

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce"

• Replies 30
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Teraz to lipa, bo link jest od paru dni na forum, i to właśnie dzięki niemu, katalog może zostać zaindeksowany, dzięki czemu, niestety wyniki nie będą miarodajne.

Edit: Nawet już jest w indeksie.

Edited by ExPloiT

no tak trochę lipa że pościłem tego linka zrobimy mały update ten katalog zostanie... a odpalam nową stronę takie same parametry jak wyżej też idzie sub domena a co do linków idą po site > 0 / tekstów na start było 10 ( synonimy ) zmieniam po 1k na nowe. Te same frazy i ten sam skrypt ale sub domena inna.

Edited by cinmar

• 3 weeks later...

udostępnię wszystko jak zakończę testy póki co mogę powiedzieć że nie ma się czego spodziewać... bez podlinkowania wpisów jednak nie ma szału ale i tak się coś indeksuje. Narazie

Wysłanych: 1841 (do katalogów: 496, do precli: 1345)

Opublikowanych: 1668 (w katalogach: 1668, w preclach: 0)

Cos musisz miec zle ustawione. Jesy niemozliwe, ze przez miesiac wyslales 1345 wpisow do precli i zaden nie zostal opublikowany. Sporo precli w bazie publikera ma automatyczna akceptacje wpisow w preclach i zaraz po wysylyce publiker juz daje info, ze jest opbulikowany i faktycznie jest link.

Albo cos masz zle ustawione/nawala serwer lub jakis kolejny blad w Publikerze i zle sprawdza.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO.

• 2 weeks later...

tzn wpisy były dodawane tylko do katalogów, bez precli, a że publiker traktuje niektóre katalogi jako precle efekt widać, po drugie sprawdzanie wpisów mam na "0" szkoda mi mocy procka na sprawdzanie czy admin dodał czy nie, robi to inne narzędzie na osobnym serwerze zintegrowany z systemami wymiany linków,

Dodawanie zostało zakończone. Dodano do 1868 katalogów ( więcej już nie ma ) - za indeksowało się 60 linków czyli koło 3 % - strona poza pierwszą 100 wyników wyszukiwania. Pozostał czas do czekania na indeksacje wpisów, bez dopalania oczywiście.

Edited by cinmar

• 2 weeks later...

Patrząc na ten test straciłem apetyt na Publikera :)

87 BL? 350 zł licencja? Jakiś żart?

Czy jeśli wpisy były by podlinkowane Gotlinkiem/Weblinkiem to czy % zaindeksowania byłby dużo wyższy?

a) zależy wszystko do czego ma służyć ci publiker i jakie ma zadanie spełniać

b ) w teście nie ma podanego ile tekstów było zrobionych. Jeśli 1 to bardziej żart, niż test ....

c) publiker to według mojego zdania, jeden z najlepszych adderów

Edited by Exe

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.