Jump to content
morderrca

Strona traci zaindeksowane stron w google

Recommended Posts

Witam!

Posiadam forum które ma ponad 22000 podstron. Sitemap zrobilem w www.xml-sitemaps.com

Dodałem sitemap do google i nagle forum zaczeło tracic zaindeksowane strony.

Przed 2 tygodniami zaindeksowanych stron było około 2000, dziś jest tylko tysiąc.

Dlaczego coś takiego się dzieje?

Dodam tylko że do gogle dodałem mapę .xml czy powinienem dodac .html?

Mam również link do mapy .xml w header mojego forum.

Sprawa dotyczy również mojego drugiego forum ale tutaj strata site jest jescze większa bo aż 4500 w przeciągu 2-3 tygodni.

Prosze o pomoc.

Edited by morderrca

Jeżeli szukasz najlepszego miejsca do spędzenia zimy w górach, wraz z rodziną lub przyjaciółmi to musisz odwiedzić Tatry forum - największe forum Tatr w Polsce. Mnóstwo informacji, przydatne linki, fotogalerie.

Z tego co pamiętam xml-sitemaps.com ma limit 500 linków w przypadku sitemapy generowanej ze strony. Nigdy nie testowałem co dzieje się po zgłoszeniu do G. Webmaster sitemapy posiadającej tylko część linków dla danej strony - może w tym tkwi problem. Btw: ostatnio wszystkim site leci

The Pacific zaskoczył nas wszystkich. Jednych pozytywnie innych negatywnie. Mimo, że część oczekiwała czegoś podobnego do Kompanii Braci, serial Pacyfik pokazał prawdziwą wojnę: brutalną i bezwzględną

z tym że ja mam pełną wersję tego generatora i mam kompletną mapę.

A i prosze jescze powiedzcie jak ma się wpisanie site:domena.pl do tego co jest w webmaster tools?

przykład poniżej(z "site:domena.pl" jest 1000

6d84783d.jpg

Edited by morderrca

Jeżeli szukasz najlepszego miejsca do spędzenia zimy w górach, wraz z rodziną lub przyjaciółmi to musisz odwiedzić Tatry forum - największe forum Tatr w Polsce. Mnóstwo informacji, przydatne linki, fotogalerie.

powiem ci tak, bez czy z sitemap forum będzie indeksowało się tak samo. To nie ma znaczenia jaką masz mapę i czy wogule ją masz więc to nie jest przyczyna.

Portal InfoMiasto.eu filmy i artykuły tematyczne.

Też generuję mapę za pomocą xml-sitemaps.com. Rzeczywiście ograniczenie wynosi 500 linków. Plik z mapą posiadam by robot miał jakieś punkty zaczepu. Resztę i tak sam zrobi, niezależnie czy będzie tam 500 czy maksymalna ilość 50000 lików.

Początki są zawsze trudne...może je osłodzić tylko konstruktywna krytyka

Pozycjonowanie Szczecin | Linki sponsorowane Szczecin