smut

Forumowicze
 • Content Count

  646
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Good

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. smut

  Google + Facebook

  Wielkie korporacje nadchodzą...
 2. smut

  Wyniki pozycjonowane będą płatne?

  Jakiej konferencji?
 3. smut

  Co zrobić z takim klientem?

  200 złotych za tak cenną lekcję to naprawdę mało
 4. smut

  Orbitrek - jesień kondycja ;)

  Przy sexie używasz tylko jednego mięśnia (...) Zgred - chyba Ty (z całym szacunkiem )
 5. Dobra, Panowie, troll nakarmiony.
 6. Nie doszukuj się wszędzie spisków i Grup Trzymających Władzę. Chciałem tylko podkreślić, że to czym święcą ludzi, domy itp. To co stoi przed wejściami do kościoła to źródło zarazków i ludzie powinni o tym wiedzieć, gdyż bakterie kałowe potrafią wywołać groźne choroby, zwłaszcza u małych dzieci. No i? Od kiedy ten problem występuje? Jakie to ma znaczenie? Kogo to obchodzi? Myślisz, ze ludzie, którzy chodzą do kościoła od wielu lat nagle przestaną maczać ręce w tej wodzie?
 7. smut

  Opinie o Procreate.pl

  Albo klient zamówił usługę płacenia faktur
 8. Po pierwsze, że to kolejny temat zastępczy. Po drugie, że PiO to straszliwy śmietnik.
 9. smut

  Przeciążenie informacyjne

  Doskonale opisał to zjawisko Aldous Huxley w swojej książce Nowy wspaniały świat - polecam. Jest to wizja nawet bliższa rzeczywistości niż Orwellowska, gdyż informacji jest taka wiele, że zwykły człowiek nie jest w stanie ich przetworzyć.
 10. smut

  Opinie o Procreate.pl

  Niewiarygodne, że ktoś jeszcze podejmuje współpracę z tą firmą.
 11. Od dłuższego czasu zastanawiam sie nad przebranżowieniem. Otóż, okazuje sie, że doskonale czuje się w sytuacjach kryzysowych. Gdy pojawia się trudny problem i utarte schematy przestają działać, ja czuję się jak ryba w wodzie - dosłownie. Gdy współpracownicy biegają w panice po biurze, ja czuję, że żyję i że wreszcie jest jakieś ciekawe wyzwanie (a i problemy, nad którymi pracuję robią się poważne). Mam umiejętność do szybkiego indetyfikowania przyczyn, skutków i prawdopodobieńswa różnych scenariuszy oraz prawdopodobieństwa ich powodzenia. To przydaje się w SEM/SEO, ale kompletnie nie generuje to u mnie już żadnych emocji, ani dreszczyków ... dużo chętniej zajmowałbym się klęskami żywiołowymi, albo organizowaniem schronienia dla uchodźców itd,. I tu pojawia się problem. Jak dobrze pokierować karierą i/lub jak się "zakręcić", abym mógł w pełni wykorzystać swoje umiejętności? Czy powinienem spróbować sił w zarządzaniu ryzykiem? Macie jakiś pomysł?
 12. smut

  Pozycjonowanie na markę produktu

  Możecie co nie co napisać o "martwości" ustawy dotyczącej gier hazardowych? Też mam różne propozycje z tym związane, ale trzymam się z dala, bo wiem, że to może generować więcej problemów niż zysków.
 13. Po pierwsze ten dokument to straszna amatorszczyzna (ok, rozumiem, że taki był zamiar), pisana strasznym językiem. Kto to robił, gimnazjalista jako wypracowanie z polskiego? I ciekaw jestem ile to milionów kosztowało...
 14. Napisz co to za serwis.