boloo

Forumowicze
 • Zawartość

  64
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Ostatnie wizyty

2324 wyświetleń profilu
 1. Posiadam na wynajem punkty Statlink Standard. Kontakt: PW lub statlink (m.a.ł.p.k.a) aplikacje.net Na punkty wystawiam faktury VAT. W statlinku od 2008 roku.
 2. Posiadam na wynajem punkty Statlink Standard. Kontakt: PW lub statlink (m.a.ł.p.k.a) aplikacje.net Na punkty wystawiam faktury VAT. W statlinku od 2008 roku.
 3. Posiadam na wynajem punkty Statlink Standard. Kontakt: PW lub statlink (m.a.ł.p.k.a) aplikacje.net Na punkty wystawiam faktury VAT. W statlinku od 2008 roku.
 4. Posiadam na wynajem punkty Statlink Standard. Kontakt: PW lub statlink (m.a.ł.p.k.a) aplikacje.net Na punkty wystawiam faktury VAT. W statlinku od 2008 roku.
 5. Posiadam na wynajem punkty Statlink Standard. Kontakt: PW lub statlink (m.a.ł.p.k.a) aplikacje.net Na punkty wystawiam faktury VAT. W statlinku od 2008 roku.
 6. Posiadam na wynajem punkty Statlink Standard. Kontakt: PW lub statlink (m.a.ł.p.k.a) aplikacje.net Na punkty wystawiam faktury VAT. W statlinku od 2008 roku.
 7. Posiadam na wynajem punkty Statlink Standard. Kontakt: PW lub statlink (m.a.ł.p.k.a) aplikacje.net Na punkty wystawiam faktury VAT. W statlinku od 2008 roku.
 8. Posiadam na wynajem punkty Statlink Standard. Kontakt: PW lub statlink (m.a.ł.p.k.a) aplikacje.net Na punkty wystawiam faktury VAT. W statlinku od 2008 roku.
 9. Posiadam na wynajem punkty Statlink Standard. W chwili obecnej dostępne 70k. Kontakt: PW lub statlink (m.a.ł.p.k.a) aplikacje.net Na punkty wystawiam faktury VAT. W statlinku od 2008 roku.
 10. Posiadam na wynajem punkty Statlink Standard. W chwili obecnej dostępne 45k. Cena 9 zł netto/1k/miesiąc. Kontakt: PW lub statlink (m.a.ł.p.k.a) aplikacje.net Na punkty wystawiam faktury VAT. W statlinku od 2008 roku.
 11. Posiadam na wynajem punkty Statlink Standard. W chwili obecnej dostępne 95k. Przy zamówieniu 80k i powyżej cena 9 zł netto/1k/miesiąc. Przy odnowieniach cena nie wzrośnie nawet jeśli ceny na rynku pójdą w górę. Ceny do negocjacji. Napisz jakie masz potrzeby, propozycje na: PW lub statlink (m.a.ł.p.k.a) aplikacje.net Na punkty wystawiam faktury VAT. W statlinku od 2008 roku.
 12. Posiadam na wynajem punkty Statlink Standard. W chwili obecnej dostępne 75k. Myślę, że ceny będą atrakcyjne - szczególnie jeśli szukasz współpracy długookresowej. Napisz jakie masz potrzeby, propozycje na: PW lub statlink (m.a.ł.p.k.a) aplikacje.net Na punkty wystawiam faktury VAT. W statlinku od 2008 roku.
 13. Witam, Zlecę napisanie recenzji/opisów do darmowych gier mmo (m.in. ogame, ikariam, lol, wot, travian itd.) w ilości około 45 sztuk. Długość każdego opisu powinna zawierać się w przedziale 2-4 tyś znaków. Do każdego opisu można dołączyć około 5 screenów z gry. Najchętniej osoba mająca (choćby niewielkie) pojęcie w temacie. Oczywiście teksty (jak i screeny) unikalne. Teksty mają być składne, poprawne stylistycznie i dające się czytać (nie zapleczówki). Propozycje z ceną (z/bez screenów), orientacyjnym terminem wykonania i przykładami wcześniejszych tekstów (jeśli są to z tematyki gier) proszę przesyłać na adres: boloom [ at ]poczta.onet.pl
 14. Reklama na innej stronie

  A jednak było, co możesz sprawdzić tu: http://web.archive.org/web/*/http://heroes-online.pl A tu możesz poznać powód bana: http://web.archive.org/web/20070908080825/...roes-online.pl/ Ktoś miał na tej stronce zaniedbane forum na którym boty pododawały reklamy medykamentów i innych ciekawych rzeczy... i poszedł ban.
 15. Witam Zlecę pisanie tekstów pod zaplecze. Tygodniowo od 5 do 10 paczek po 14 artykułów 1000 znakowych. Tematyka bardzo zróżnicowana (motoryzacja, praca, edukacja, zwierzęta, turystyka, komputery, gry, moda i wiele innych). Artykuły są pod zaplecze - lecz poprawność ortograficzna i merytoryczna bardzo mile widziana (oraz brak "litrówek" - wiadomo o co chodzi). Artykuły oczywiście unikalne. Proszę o przysłanie swojej oferty zawierającej cenę za jeden artykuł (1000 znaków), moc przerobową (ile artykułów na tydzień jesteś w stanie zrobić), oraz przykładowy(e) tekst(y) (lub link do tekstów już opublikowanych) nie będę go wykorzystywał chodzi tylko o sprawdzenie z czym mam do czynienia. Podstawowe kryterium to cena, ale brane pod uwagę będą tylko teksty powyżej pewnego minimum (naprawdę niezbyt wysokiego) przyzwoitości. Sposób rozliczenia: Jeśli mam płacić z góry to wymagam abyś wystawił(a) aukcję na allegro (Przynajmniej przez pierwsze 2-3 tygodnie współpracy- później jeśli będzie wszystko bez zgrzytów to obejdzie się bez tego). W przeciwnym razie płatne po otrzymaniu artykułów i sprawdzeniu ich unikalności. Bolesław Maszka