boloo

Forumowicze
 • Zawartość

  65
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Ostatnie wizyty

2399 wyświetleń profilu
 1. Posiadam na wynajem punkty Linktak.pl Cena 7 zł netto/1k/30 dni. Na chwilę obecną dostępne 60k. Kontakt: PW lub linktak (m.a.ł.p.k.a) aplikacje.net Na punkty wystawiam faktury VAT.
 2. Posiadam na wynajem punkty Linktak.pl Cena 7 zł netto/1k/30 dni. Na chwilę obecną dostępne 60k. Kontakt: PW lub linktak (m.a.ł.p.k.a) aplikacje.net Na punkty wystawiam faktury VAT.
 3. boloo

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Taka mała dygresja - u mnie spora część linków prowadzi do podstron a sprawdzane jest dla głównej http://www.domena.pl (pomimo ogólnie wielu linków do stron w domenie - RD dla strony głównej jest niskie)- ale to da się już chyba przeskoczyć w systemie z tego co widzę (chociaż jeszcze nie testowałem). Ale do rzeczy: Jeśli będzie jeden próg 20 RD - dodam po kilka brakujących mocnych linków na domenę. Natomiast jeśli będzie próg jak proponuje wedrowiec a Ty odpowiedziałeś: To nic tylko będzie trzeba jechać hurtowo linkami z automatu, zamiast mniejszej ilości a lepszych linków. @okazwłoka daj znać czy docelowo idziemy w jeden próg dla Rank3 >20 (a reszta zależy od TF, CF i wieku), czy idziemy w progi (np +20 RD) dla każdego ranku. Bo jeśli w progi to nie będę inwestował teraz w lepsze linki (co, przynajmniej dla mnie, jest bardziej kosztowne i czasochłonne, i przy obecnych cenach punktów całkowicie mija się z celem aby w ten sposób osiągnąć np. RD>180), tylko zapuszczę automat, co jest szybsze, prostsze i tańsze (ale nie jestem pewien czy lepsze. Przyznam, że strony podpięte do sytemu wykorzystuję też jako własne zaplecze i prawdę powiedziawszy wolę mieć mniej a mocniejszych linków do nich prowadzących niż setki śmieciowych/prawie śmieciowych). I jeśli pójdziemy w jeden próg dla Rank3 >20 to tego się trzymać - bo dość frustrujące jest jeśli zainwestuję w coś, a potem nagle okaże się, że bezsensownie, bo zasady gry się nagle zmieniły. Natomiast jak zauważył @Nossek do 1 czerwca niewiele czasu więc warto taką decyzję podjąć i informację podać jak najszybciej, bo na dzień dzisiejszy nie wiem jaką strategię linkowania wybrać. Post dość długi wyszedł więc na podsumowanie najbardziej dla mnie istotne pytanie: Czy docelowo idziemy w a. dla powyżej Rank3 - RD>20 a reszta zależy od TF, CF i wieku b. każdy RANK wyżej to więcej wymaganych RD (np. +20 RD/rank). ?
 4. Posiadam na wynajem punkty Linktak.pl Cena 7 zł netto/1k/30 dni. Na chwilę obecną dostępne 50k. Kontakt: PW lub linktak (m.a.ł.p.k.a) aplikacje.net Na punkty wystawiam faktury VAT.
 5. Posiadam na wynajem punkty Linktak (wolne 25k). Cena 7 zł netto/1k na 30 dni. ---------------------------------------- Posiadam na wynajem punkty Statlink Standard (wolne 120k). Atrakcyjne ceny - szczególnie przy większych zamówieniach! Sprawdzony i doświadczony wydawca - w statlinku od samego początku czyli od 2008 roku. ----------------------------------------- Kontakt: PW lub statlink (m.a.ł.p.k.a) aplikacje.net Na punkty wystawiam faktury VAT.
 6. Posiadam na wynajem punkty Linktak (wolne 20k). Cena 7 zł netto/1k na 30 dni. ---------------------------------------- Posiadam na wynajem punkty Statlink Standard (wolne 100k). Atrakcyjne ceny - szczególnie przy większych zamówieniach! W statlinku od samego początku czyli od 2008 roku. ----------------------------------------- Kontakt: PW lub statlink (m.a.ł.p.k.a) aplikacje.net Na punkty wystawiam faktury VAT.
 7. Posiadam na wynajem punkty Statlink Standard (wolne 100k). Atrakcyjne ceny - szczególnie przy większych zamówieniach! W statlinku od samego początku czyli od 2008 roku. Kontakt: PW lub statlink (m.a.ł.p.k.a) aplikacje.net Na punkty wystawiam faktury VAT.
 8. Posiadam na wynajem punkty Statlink Standard. Atrakcyjne ceny - szczególnie przy większych zamówieniach! W statlinku od samego początku czyli od 2008 roku. Kontakt: PW lub statlink (m.a.ł.p.k.a) aplikacje.net Na punkty wystawiam faktury VAT.
 9. Posiadam na wynajem punkty Linktak.pl Cena 7 zł netto/1k/30 dni. Na chwilę obecną dostępne 35k. Kontakt: PW lub linktak (m.a.ł.p.k.a) aplikacje.net Na punkty wystawiam faktury VAT.
 10. Posiadam na wynajem punkty Statlink Standard. Atrakcyjne ceny - szczególnie przy większych zamówieniach! W statlinku od samego początku czyli od 2008 roku. Kontakt: PW lub statlink (m.a.ł.p.k.a) aplikacje.net Na punkty wystawiam faktury VAT.
 11. Posiadam na wynajem punkty Statlink Standard. Kontakt: PW lub statlink (m.a.ł.p.k.a) aplikacje.net Na punkty wystawiam faktury VAT. W statlinku od 2008 roku.
 12. Posiadam na wynajem punkty Statlink Standard. Kontakt: PW lub statlink (m.a.ł.p.k.a) aplikacje.net Na punkty wystawiam faktury VAT. W statlinku od 2008 roku.
 13. Posiadam na wynajem punkty Statlink Standard. Kontakt: PW lub statlink (m.a.ł.p.k.a) aplikacje.net Na punkty wystawiam faktury VAT. W statlinku od 2008 roku.
 14. Posiadam na wynajem punkty Statlink Standard. Kontakt: PW lub statlink (m.a.ł.p.k.a) aplikacje.net Na punkty wystawiam faktury VAT. W statlinku od 2008 roku.
 15. Posiadam na wynajem punkty Statlink Standard. Kontakt: PW lub statlink (m.a.ł.p.k.a) aplikacje.net Na punkty wystawiam faktury VAT. W statlinku od 2008 roku.