boloo

Forumowicze
 • Zawartość

  64
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

2261 wyświetleń profilu
 1. Posiadam na wynajem punkty Statlink Standard. W chwili obecnej dostępne 70k. Kontakt: PW lub statlink (m.a.ł.p.k.a) aplikacje.net Na punkty wystawiam faktury VAT. W statlinku od 2008 roku.
 2. Posiadam na wynajem punkty Statlink Standard. W chwili obecnej dostępne 45k. Cena 9 zł netto/1k/miesiąc. Kontakt: PW lub statlink (m.a.ł.p.k.a) aplikacje.net Na punkty wystawiam faktury VAT. W statlinku od 2008 roku.
 3. Posiadam na wynajem punkty Statlink Standard. W chwili obecnej dostępne 95k. Przy zamówieniu 80k i powyżej cena 9 zł netto/1k/miesiąc. Przy odnowieniach cena nie wzrośnie nawet jeśli ceny na rynku pójdą w górę. Ceny do negocjacji. Napisz jakie masz potrzeby, propozycje na: PW lub statlink (m.a.ł.p.k.a) aplikacje.net Na punkty wystawiam faktury VAT. W statlinku od 2008 roku.
 4. Posiadam na wynajem punkty Statlink Standard. W chwili obecnej dostępne 75k. Myślę, że ceny będą atrakcyjne - szczególnie jeśli szukasz współpracy długookresowej. Napisz jakie masz potrzeby, propozycje na: PW lub statlink (m.a.ł.p.k.a) aplikacje.net Na punkty wystawiam faktury VAT. W statlinku od 2008 roku.
 5. Witam, Zlecę napisanie recenzji/opisów do darmowych gier mmo (m.in. ogame, ikariam, lol, wot, travian itd.) w ilości około 45 sztuk. Długość każdego opisu powinna zawierać się w przedziale 2-4 tyś znaków. Do każdego opisu można dołączyć około 5 screenów z gry. Najchętniej osoba mająca (choćby niewielkie) pojęcie w temacie. Oczywiście teksty (jak i screeny) unikalne. Teksty mają być składne, poprawne stylistycznie i dające się czytać (nie zapleczówki). Propozycje z ceną (z/bez screenów), orientacyjnym terminem wykonania i przykładami wcześniejszych tekstów (jeśli są to z tematyki gier) proszę przesyłać na adres: boloom [ at ]poczta.onet.pl
 6. Reklama na innej stronie

  A jednak było, co możesz sprawdzić tu: http://web.archive.org/web/*/http://heroes-online.pl A tu możesz poznać powód bana: http://web.archive.org/web/20070908080825/...roes-online.pl/ Ktoś miał na tej stronce zaniedbane forum na którym boty pododawały reklamy medykamentów i innych ciekawych rzeczy... i poszedł ban.
 7. Witam Zlecę pisanie tekstów pod zaplecze. Tygodniowo od 5 do 10 paczek po 14 artykułów 1000 znakowych. Tematyka bardzo zróżnicowana (motoryzacja, praca, edukacja, zwierzęta, turystyka, komputery, gry, moda i wiele innych). Artykuły są pod zaplecze - lecz poprawność ortograficzna i merytoryczna bardzo mile widziana (oraz brak "litrówek" - wiadomo o co chodzi). Artykuły oczywiście unikalne. Proszę o przysłanie swojej oferty zawierającej cenę za jeden artykuł (1000 znaków), moc przerobową (ile artykułów na tydzień jesteś w stanie zrobić), oraz przykładowy(e) tekst(y) (lub link do tekstów już opublikowanych) nie będę go wykorzystywał chodzi tylko o sprawdzenie z czym mam do czynienia. Podstawowe kryterium to cena, ale brane pod uwagę będą tylko teksty powyżej pewnego minimum (naprawdę niezbyt wysokiego) przyzwoitości. Sposób rozliczenia: Jeśli mam płacić z góry to wymagam abyś wystawił(a) aukcję na allegro (Przynajmniej przez pierwsze 2-3 tygodnie współpracy- później jeśli będzie wszystko bez zgrzytów to obejdzie się bez tego). W przeciwnym razie płatne po otrzymaniu artykułów i sprawdzeniu ich unikalności. Bolesław Maszka
 8. Dolar ponizej 2.20 zł

  Ja mówię, że będzie tak: Dolar poleci w dół... a jak nie poleci to wzrośnie... w ostateczności pozostanie na w miarę niezmienionym poziomie... Myślicie, że moja prognoza będzie trafna? Za miesiąc się przekonacie, że miałem rację! ps. Szkoda że nie kupiłeś po 3,23 bo aktualnie kosztuje 3.358 więc nawet jakbyś nie wytrzymał i kupił po 3,3 to wielkiej straty by nie było w tym przypadku.
 9. Dolar ponizej 2.20 zł

  Skąd wniosek, że spadek cen ropy=spadek dolara? Ceny ropy w ciągu ostatnich 5 lat: http://www.bankier.pl/inwestowanie/profile...e=B&waluta= A teraz czary-mary odwracamy wykres: http://www.bankier.pl/inwestowanie/narzedz...&indicator= ...i mamy dolara. Jasne, nie jest to takie proste, wykres euro/pln wygląda podobnie, ale wystarczy to co najmniej do podważenie twierdzenia, że niska cena ropy=niski kurs dolara do pln. Tak w ogóle to konia z rzędem temu kto wie (nie jak mu się wydaje) jak się będą waluty zachowywać. Weźmiesz grupę 200 osób i każesz im prognozować zachowanie dolara, to prawdopodobnie komuś się uda trafnie przewidzieć, ale nawet biorąc specjalistów nie będzie to raczej 100% trafień... Osoby które głównie tym się zajmują nie wiedzą co będzie - najlepiej to widać czytając regularnie prognozy specjalistów lub raczej "specjalistów" od finansów. Czytasz analizę sprzed kilku godzin, gdzie analityk prognozuje umacnianie złotówki, patrzysz na wykres, a tam złotówka 10 groszy w plecy do głównych walut .
 10. Faktura VAT

  Ja płacę również kartą kredytową, faktury wliczam w koszta (do FV wystawiam fakturę wewnętrzną). Dwa miesiące temu miałem kontrolę z US z zakresu podatku VAT za luty - nie było żadnych problemów ani z rozliczaniem AdSense ani z AdWords. Rozważ zmianę księgowej.
 11. Podatek z Adsense

  Ja miałem jakiś miesiąc temu kontrole z US. Jeśli chodzi o AS przedstawiłem im wydrukowaną umowę z panelu ( https://www.google.com/adsense/localized-terms ) i ich to zadowoliło. Prowadzę działalność gospodarczą.
 12. Adsene oszukuje?

  A od kiedy można (w stosunkach biznesowych czy też jakichkolwiek innych) oskarżać kogoś o oszustwo bez najmniejszych dowodów? No chyba, że dowodem jest stwierdzenie: "Cholera ale mało zarabiam, na pewno oszukują". Świetny dowód oszustwa - ludzie na forum narzekający na zarobki. He he a potem już tylko pozostaje: "Powszechnie wiadomo, że google oszukuje" Kurcze, tylko czemu dalej korzystacie z AdSense?
 13. Adsene oszukuje?

  Jeśli nie ma dowodów to może być to jedynie powszechnie opowiadaną bajką. A jesteś w stanie udowodnić swoją tezę? Ja nie znam dowodów na to, że "adsense nie oszukuje", a chętnie je poznam. A od kiedy istnieje domniemanie winy?
 14. Reklamy podobne do innych linków

  W życiu nic nie jest pewne... Chcesz mieć namiastkę pewności - napisz do google. To jest jasna odpowiedź o którą prosiłeś - jaśniejszej i pewniejszej raczej nie dostaniesz.
 15. Zablokowanie domeny przez AdSense

  Niedługo przestaną się pojawiać... u mnie też jedna domena zaliczyła bana. Od chwili otrzymania wiadomości do faktycznego zaprzestania wyświetlania reklam minęło ponad 2 dni, co prawda było to już jakieś dwa lata temu, ale chyba wiele się nie zmieniło...