boloo

Forumowicze
 • Zawartość

  64
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O boloo

Ostatnie wizyty

2031 wyświetleń profilu
 1. Witam, Zlecę napisanie recenzji/opisów do darmowych gier mmo (m.in. ogame, ikariam, lol, wot, travian itd.) w ilości około 45 sztuk. Długość każdego opisu powinna zawierać się w przedziale 2-4 tyś znaków. Do każdego opisu można dołączyć około 5 screenów z gry. Najchętniej osoba mająca (choćby niewielkie) pojęcie w temacie. Oczywiście teksty (jak i screeny) unikalne. Teksty mają być składne, poprawne stylistycznie i dające się czytać (nie zapleczówki). Propozycje z ceną (z/bez screenów), orientacyjnym terminem wykonania i przykładami wcześniejszych tekstów (jeśli są to z tematyki gier) proszę przesyłać na adres: boloom [ at ]poczta.onet.pl
 2. A jednak było, co możesz sprawdzić tu: http://web.archive.org/web/*/http://heroes-online.pl A tu możesz poznać powód bana: http://web.archive.org/web/20070908080825/...roes-online.pl/ Ktoś miał na tej stronce zaniedbane forum na którym boty pododawały reklamy medykamentów i innych ciekawych rzeczy... i poszedł ban.
 3. Witam Zlecę pisanie tekstów pod zaplecze. Tygodniowo od 5 do 10 paczek po 14 artykułów 1000 znakowych. Tematyka bardzo zróżnicowana (motoryzacja, praca, edukacja, zwierzęta, turystyka, komputery, gry, moda i wiele innych). Artykuły są pod zaplecze - lecz poprawność ortograficzna i merytoryczna bardzo mile widziana (oraz brak "litrówek" - wiadomo o co chodzi). Artykuły oczywiście unikalne. Proszę o przysłanie swojej oferty zawierającej cenę za jeden artykuł (1000 znaków), moc przerobową (ile artykułów na tydzień jesteś w stanie zrobić), oraz przykładowy(e) tekst(y) (lub link do tekstów już opublikowanych) nie będę go wykorzystywał chodzi tylko o sprawdzenie z czym mam do czynienia. Podstawowe kryterium to cena, ale brane pod uwagę będą tylko teksty powyżej pewnego minimum (naprawdę niezbyt wysokiego) przyzwoitości. Sposób rozliczenia: Jeśli mam płacić z góry to wymagam abyś wystawił(a) aukcję na allegro (Przynajmniej przez pierwsze 2-3 tygodnie współpracy- później jeśli będzie wszystko bez zgrzytów to obejdzie się bez tego). W przeciwnym razie płatne po otrzymaniu artykułów i sprawdzeniu ich unikalności. Bolesław Maszka
 4. Ja mówię, że będzie tak: Dolar poleci w dół... a jak nie poleci to wzrośnie... w ostateczności pozostanie na w miarę niezmienionym poziomie... Myślicie, że moja prognoza będzie trafna? Za miesiąc się przekonacie, że miałem rację! ps. Szkoda że nie kupiłeś po 3,23 bo aktualnie kosztuje 3.358 więc nawet jakbyś nie wytrzymał i kupił po 3,3 to wielkiej straty by nie było w tym przypadku.
 5. Skąd wniosek, że spadek cen ropy=spadek dolara? Ceny ropy w ciągu ostatnich 5 lat: http://www.bankier.pl/inwestowanie/profile...e=B&waluta= A teraz czary-mary odwracamy wykres: http://www.bankier.pl/inwestowanie/narzedz...&indicator= ...i mamy dolara. Jasne, nie jest to takie proste, wykres euro/pln wygląda podobnie, ale wystarczy to co najmniej do podważenie twierdzenia, że niska cena ropy=niski kurs dolara do pln. Tak w ogóle to konia z rzędem temu kto wie (nie jak mu się wydaje) jak się będą waluty zachowywać. Weźmiesz grupę 200 osób i każesz im prognozować zachowanie dolara, to prawdopodobnie komuś się uda trafnie przewidzieć, ale nawet biorąc specjalistów nie będzie to raczej 100% trafień... Osoby które głównie tym się zajmują nie wiedzą co będzie - najlepiej to widać czytając regularnie prognozy specjalistów lub raczej "specjalistów" od finansów. Czytasz analizę sprzed kilku godzin, gdzie analityk prognozuje umacnianie złotówki, patrzysz na wykres, a tam złotówka 10 groszy w plecy do głównych walut .
 6. Ja płacę również kartą kredytową, faktury wliczam w koszta (do FV wystawiam fakturę wewnętrzną). Dwa miesiące temu miałem kontrolę z US z zakresu podatku VAT za luty - nie było żadnych problemów ani z rozliczaniem AdSense ani z AdWords. Rozważ zmianę księgowej.
 7. Ja miałem jakiś miesiąc temu kontrole z US. Jeśli chodzi o AS przedstawiłem im wydrukowaną umowę z panelu ( https://www.google.com/adsense/localized-terms ) i ich to zadowoliło. Prowadzę działalność gospodarczą.
 8. A od kiedy można (w stosunkach biznesowych czy też jakichkolwiek innych) oskarżać kogoś o oszustwo bez najmniejszych dowodów? No chyba, że dowodem jest stwierdzenie: "Cholera ale mało zarabiam, na pewno oszukują". Świetny dowód oszustwa - ludzie na forum narzekający na zarobki. He he a potem już tylko pozostaje: "Powszechnie wiadomo, że google oszukuje" Kurcze, tylko czemu dalej korzystacie z AdSense?
 9. Jeśli nie ma dowodów to może być to jedynie powszechnie opowiadaną bajką. A jesteś w stanie udowodnić swoją tezę? Ja nie znam dowodów na to, że "adsense nie oszukuje", a chętnie je poznam. A od kiedy istnieje domniemanie winy?
 10. W życiu nic nie jest pewne... Chcesz mieć namiastkę pewności - napisz do google. To jest jasna odpowiedź o którą prosiłeś - jaśniejszej i pewniejszej raczej nie dostaniesz.
 11. Niedługo przestaną się pojawiać... u mnie też jedna domena zaliczyła bana. Od chwili otrzymania wiadomości do faktycznego zaprzestania wyświetlania reklam minęło ponad 2 dni, co prawda było to już jakieś dwa lata temu, ale chyba wiele się nie zmieniło...
 12. Z faktu, że zmalała ilość kliknięć, a zysk google jest taki sam, można równie dobrze wysnuć wniosek że wzrosła wartość pojedynczego kliknięcia (co notabene było chyba pośrednio celem google gdy zmniejszał klikalny obszar).
 13. Proszę bardzo: punkt 6. https://www.google.com/adsense/localized-terms Polecam przeczytać (jeszcze raz?) regulamin.
 14. Poproś kogoś z UK, albo USA żeby wszedł i sprawdził jakie będzie miał reklamy. Poza językiem strony ważne jest jeszcze skąd wchodzisz. Z moich obserwacji wynika też, że jak w jakiejś domenie miałeś stronę PL, a następnie w subdomenie utworzyłeś stronę w EN to czasami miesza reklamy PL i EN, ale gdy wchodzi ktoś na taką stronę np. z UK to ma angielskie reklamy. Edit: Mar mnie ubiegł
 15. Tak. No nie do końca. Są tam reklamy kierowane na witryny, aczkolwiek niekoniecznie w modelu cpm. Od jakiegoś czasu w adwords można kierować reklamy na stronę, ale w rozliczaniu PPC i takie reklamy też się znajdą w centrum oceny reklam.