Jump to content

wronek

Forumowicze
 • Content Count

  245
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About wronek

 • Birthday 06/06/1966

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Z Piekła rodem
 1. @Mion sam kod strony html to pikus tam sa tez javascripty i css, wypadlem juz z obiegu i niezbyt potrafie to zrobic. moze mozna to komus zlecic?
 2. Zaufaliśmy nie właściwej osobie i oto strony nie ma. w pełni funkcjonalna wersja jest nadal na webarchive http://web.archive.org/web/20190123110738/https://medfron.pl/ czy da sie to jakos odzyskac? same teksty i zdjecia juz stad wyciągnalem, ale może da sie calosc?
 3. zlece wypozycjonowanie strony na frazę ginekolog łodź do top10 strony nigdy nie byla pozycjonowana jest gdzies w wynikach b daleko pytania (jesli za malo danych do wyceny) i oferty cenowe prosze kierować na meila Dane kontaktowe: wronek89@interia.pl
 4. Nie mam już co pozycjonować, więc SeoLight mi nie potrzebny. oferty wronek89[at]interia.pl przedmiotem sprzedaży jest klucz aktywacji programu. wystawiam ponownie z braku zainteresowania kompletnego
 5. Nie mam już co pozycjonować, więc SeoLight mi nie potrzebny. oferty wronek89[at]interia.pl przedmiotem sprzedaży jest klucz aktywacji programu.
 6. Akurat dłubałem przy preclu btw. darujcie sobie kijowe synonimy i duplikaty bo wszysztkie sprawdzam.
 7. dodaj jakąś kapcze póki nikt nie widzi no i rejestracja zamknięta http://fajniewiedziec.pl/
 8. Chętnie bym dodał ikone wpisu ale niestety nie zapewniłeś tych uprawnień dla szarej masy
 9. No chyba troche więcej niż tydzień Ci schodzi
 10. opróżniłem skrzynke, sorry zapraszam, przyda się człowiek który nie olewa
 11. Wiesz że masz wyłączoną funkcje meil i hasła nie dochodzą?
 12. Jako że temat nie wypalił to się podepne. Jest grupa kilkunastu osób, aktualnie 66 precli, cały projekt ma już prawie dwa lata. Trzeba wejść z minimum 3 preclami oraz dodawać artykuły regularnie, więcej info na PW.
 13. 3 pytania 1. kiedy będzie grupowanie zestawów 2. czy jak będzie grupowanie zestawów to czy można też zrobić opcje dostępu dla klienta całej grupy a nie pojedynczych zestawów 3. czy można też zrobić opcje wyboru raportu z parametrami domeny?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy