Jump to content

Mastiff

Forumowicze
 • Content Count

  159
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Znam, nie napisałem, że podaję dokładne dane dotyczące RPM i CPC dodałem, lub odjąłem z tych wartości parę procent. Chodzi mi bardziej o skalę zmian. Ale w sumie masz rację liczy się tylko spadek RPM między poszczególnymi miesiącami. Tamte dane wykasowałem. Ktoś, coś jeszcze dorzuci do tematu oprócz kwestii regulaminu AdSense?
 2. @Cairns dziękuję za podzielenie się swoją opinią. Czy ktoś jeszcze dorzuci coś od siebie, jakieś przypuszczenia, możliwe przyczyny?
 3. Witam W Adsense jestem 2005 roku, ale pierwszy raz doznałem tak znacznego spadku RPM w całym kanale. Z końcem kwietnia jakby odcięcie dobrze płatnych reklam. W poprzednim roku spadek RPM między kwietniem i majem 2014 był dosyć mały -0,21 Jednak między kwietniem i majem 2015 aż -1,02 i tendencja w maju wydaje się być spadkowa. Jaka, może być przyczyna takiego spadku zarobków, jak wam się wydaje? Były ostatnio jakieś zmiany, które mnie ominęły? Dodam, że strony są na temat pracy, pisania CV, porady odnośnie szukania zatrudnienia itp. Dziękuje za wszystkie pomocne sugestie. edit: wykaso
 4. Adresy się same przekierowują w WP, ale zanim się przeindeksują to pewnie witryna zaliczy jakiś spadek, zanim się google połapie co i jak ?
 5. Witam Ze względu na nieoptymalne rozwiązanie i dużą liczbe zapytań muszę zmienić linki w swoim WP z /%postname%/ na /%post_id%/%postname%/ Czy muszę się liczyć ze sporymi spadkami ?
 6. Dawno nie sprawdzałem par. link: w yahoo.com kilka miesięcy temu miałem prawie 100tyś dzisiaj sprawdziłem niecałe 40 tyś. A dodaje cały czas nowe linki. Ktoś wie może co sie mogło stać?
 7. http://img43.imageshack.us/img43/7159/beztytuluwc.jpg Wiecie co to za znaczki przy wynikach? Edit: już wiem, to mcafee dodaje takie badziewie
 8. Dzięki, ktoś coś jeszcze od siebie dorzuci ?
 9. Jestem na półmetku mojej pracy lic. na temat wpływu pozycjonowania na pozycję strony w serpach. W zakończeniu jednak muszę napisać, coś na temat wpływu pozycjonowania na samego przeciętnego użytkownika. Jak napisał mój promotor: Szczerze przyznam, że o ile o samym procesie pozycjonowania, się rozpisałem to jeśli chodzi o skutki, nie umiem ugryźć tematu. Czy moglibyście podrzucić jakieś "inspirujące" artykuły poruszające zbliżoną tematykę?
 10. Zawirowania w google - czekać, linkowac
 11. U mnie wyniki też przetasowane to co bylo w top 30 poszło w niebyt to co było w Top5 trzyma się stabilnie. Dziwna sprawa, aby wróciło jak najszybciej do normy bo trochę to stresujące.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy