Jump to content

jaguar

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. W tym kontekście to faktycznie nie jest to negatywny czynnik. Dzięki za spostrzeżenia. Sugerowałem się też udemy które UX-owo robią moim zdaniem fajną robotę i też chowają akurat w ich przypadku znaczną część opisów kursów. Natomiast w moim przypadku to może być nawet do 50% całej treści na podstronie więc nie będę ryzykować z ukrywaniem jej, jeśli nei znajdę na to sensownego sposobu przez CSS czy JS.
 2. Dzięki bardzo ale jeśli dobrze zrozumiałem to wpływ jest negatywny. W tej stronie treści schowanej miało być sporo i była ona ważna bo odpowiednio zoptymalizowana - nie mogę sobie pozwolić na fakt, że mimo indeksacji Gogole nie bierze jej pod uwagę tylko to co widzi. Są jakieś sposoby na to aby jednak brał pod uwagę również tą treść?
 3. Od strony UX-owej pasuje mi na tworzonym portalu wrzucić w kilku miejscach button: "Zobacz więcej" po którym, jeśli kliknie użytkownik, pojawi się dalsza treść. Oczywiście będzie ona dostępna dla robotów Google przy indeksowaniu. Natomiast w związku z tym iż tej treści będzie ok 30 - 40% całej podstrony, chciałbym się spytać czy może wpłynąć to na jej optymalizację - gdzieś słyszałem że były testy prowadzone i takie chowanie treści pod Zobacz więcej nie jest dobrym pomysłem ale chciałem się tutaj dopytać.
 4. jaguar

  Cześć

  Wracam do tematu seo po 10 latach. Dużo się zmieniło, śledziłem co nieco w tym czasie ale na początku będę pewnie trochę się pytać ale mam nadzieję że też z czasem będę mógł dzielić się wiedzą. Witajcie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy