Jump to content

Roktan

Forumowicze
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Days Won

  1

Roktan last won the day on August 3 2019

Roktan had the most liked content!

Community Reputation

6 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zgadza się. Kilka stron inna tematyka, ale tak, większość to suple (Polska). Mam nadzieje, że nie będzie mocnego trzęsienia. Pamiętam jak 10 lat temu stawiałem pierwsze strony, udało się wtedy wypracować prawdziwy dochód pasywny, gdzie przez 12 miesięcy nie trzeba było robić dosłownie nic, bez dodania choćby jednego linku. Wstaje rano, sprawdzam pozycje a tu wszystko wycięte do zera 😁 Najlepsze, że na tamte czasy to były dwa blasty z xrummera, a później wakacje.
 2. W moim przypadku kompletnie inna skala, bo mówimy tutaj raczej o kilkunastu a nie kilkuset domenach, ale na ten moment bez zmian. Standardowo, na niektórych stronach niewielkie wzrosty, na innych delikatne obniżenie pozycji, bez rewolucji. Patrząc na moje strony jak i bezpośredniej konkurencji to przyznam, że gdyby nie ten temat pewnie nawet nie widziałbym, że coś się dzieje. Linkowanie - różnie. Od agresywnego, po bardzo delikatne, mocno rozłożone w czasie. Jeśli chodzi o tworzenie stron pod pp to raczej jestem zwolennikiem mniejszych serwisów (do max kilkunastu podstron). Odpowiednia optymalizacja zarówno pod kątem semantycznym jak i konwersji i wszystko się spina nawet przy małych stronach. Wypuszczenie strony pod pp z ilością artykułów 100+ to spory nakład pracy, a wycięta może zostać w moment, bez względu na ilość czy jakość treści.
 3. Panowie nie straszcie 😁 Raczej mogę zaliczyć się do małych graczy, na razie bez spadków, kilka domen idzie ładnie do góry, ale może to znak, że za moment poleci Tak więc, zobaczymy co będzie rano.
 4. Zastanawia mnie jedna sprawa. Zamówiłem tekst na GC dla oszczędności czasu. Spokojnie mogłem napisać go sam, ale w tym czasie zająłem się sprawami technicznymi, a tekst wolałem oddelegować. Mija 18h od złożenia zamówienia które zostało zarezerwowane w kilka chwil od publikacji. W sekcji "zarezerwowane przez" widnieje to samo nazwisko ale zmieniło się imię autora. Rozumiem, że to sposób na obejście ponownych rezerwacji? Przy pierwszym zamówieniu, które było zdecydowanie bardziej rozbudowane miałem gotowy tekst w 1,5h, teraz 18h a efektu nie ma. Myślę, że tutaj właściciele platformy mają pole do popisu, bo przyznam, że mocno mnie to zniechęca do korzystania z GC. Rozumiem, że w takiej sytuacji mogę anulować zamówienie i dodać je ponownie?
 5. Wybaczcie odkopanie tematu, ale rozważam wykupienie usługi, a bardzo ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje. Niestety nie ma możliwości otrzymania nawet jednego url przez zamówieniem (trochę dziwne) żeby ocenić czy warto. Korzystał ktoś może w ostatnim czasie i jest w stanie powiedzieć coś na temat "mocy" tych blogów? Blogi na tych samych domenach od 6 lat wydają się interesujące, ale różnie to bywa 😉
 6. Witam, Interesuje mnie podlinkowanie strony w tematyce „suplementacji” dla mężczyzn (erotyka). Domena nie jest całkowitą świeżynką, jednak nie ma dużej ilości linków przychodzących. Od dłuższego czasu strona znajdowała się w top30, obecnie po odświeżeniu contentu, na interesujące mnie frazy jestem w top20 (raz w góre, raz w dół). Temat dość ciężki, jednak dla niewielkiej ilości stron nie kalkuluje mi się tworzenie zaplecza. Dlatego chciałbym wykupić podlinkowanie z prywatnego zaplecza (mogą być artykuły, strony główne lub inne), ewentualnie ogólnodostępne miejscówki, które mają realne przełożenie na wzrost pozycji (nie interesują mnie profile). Nie zależy mi na „wbiciu” strony w top10 na 2-3 tygodnie i zafiltrowaniu domeny. Zainteresowane osoby, proszę o kontakt przez PW. Mile widziana Faktura. Pozdrawiam
 7. Panowie (i Panie), mam takie pytanie. Miałem kiedyś wykupioną usługę linkowania z profili dla domeny o tematyce erotycznej (suplementy diety). Strony już dawno nie ma, a linki i dane do kont zostały. Czy jeśli teraz zamienię sobie te linki na url do nowej domeny z innej tematyki to nie będzie problemu? Nie widzę sensu zakładać nowych kont, ale nie wiem czy jest to dobre rozwiązanie.
 8. Cały czas zachodzę w głowę w czym problem, przecież nikt nikogo nie zmusza aby pisał teksty za śmieszne stawki. Widzę za to, że garstka osób chce narzucać wszystkim innym co mogą a czego nie. Karanie za niskie stawki? za niskie oceny? Przecież mam prawo zaproponować taką kwotę jaka mi odpowiada, za to autor może się roześmiać i zwyczajnie "olać" moje zlecenie. W końcu tym reklamuje się platforma GC i dlatego też zdecydowałem się z niej skorzystać. Co zabawniejsze jedna z osób udzielających się w tym wątku stwierdziła że dopiero raczkuje jeśli chodzi o teksty seo... Poważnie? Przecież do podstawa jeśli chodzi o pisanie treści do internetu - bez względu na to czy jest to tekst tematyczny, specjalistyczny czy zaplecze. Niestety, ale bez tego nie możemy mówić o wysokiej jakości tekstu, więc tutaj raczej nie oczekiwał bym zleceń za wielkie pieniądze... Jestem po swoim pierwszym zleceniu (myślę, że stawka za 1000 zzs była naprawdę dobra) i jestem zadowolony z tego co otrzymałem. Jakość i czas realizacji na duży +, kontakt z autorem również. Chce jednak dla testów zlecić tekst za niższą stawkę i zobaczyć czy ktoś go napisze, i jeśli tak jakiej będzie jakości. Mam do tego pełne prawo, ale jak widzę niektórzy najchętniej dali by mi bada i to dożywotniego. Powiem więcej, oferowana kwota nie jest gwarancją jakości tekstu, o czym miałem okazje się już kilka razy w życiu przekonać. Czasem można otrzymać zdecydowanie lepsze teksty za niższe stawki. Niestety, ale niektórzy przeceniają swoje umiejętności, a później płacz dlaczego tekst trafił do poprawki czy został odrzucony. Taka moja rada na koniec. Skoro posiadane umiejętności są tak wysokie, to po co pisać na platformach dla copy? Przecież można założyć własną działalność gospodarczą i samemu określać stawki za swoje usługi. Jeśli ktoś uważa, że należy mu się 50zł za 1000zzs to niech tyle kasuje.
 9. Coś chyba nie gra po drugiej stronie bo kompletnie nie wiem do kogo Pani piszę? W pierwszym poście napisałem wyraźnie "jako przyszły zleceniodawca", więc nie bardzo wiem co miało by być oceniane? Po drugie to nie ja publicznie oczerniam inne osoby. Myślę że wielu zleceniodawców oszczędziło by sobie nerwów wiedząc kim są te osoby i mogły by nie podejmować z nimi współpracy - na tej samej zasadzie co wymienianie złych zleceniodawców Zdarzało mi się już zlecać w życiu teksty i nigdy z czymś podobnym się nie spotkałem. Stąd moje zdziwienie jakie zwyczaje panują wśród autorów na tej konkretnej platformie, a wyglądała bardzo obiecująco. Nie ukrywam, że mocno zniechęca to do korzystania z niej. No nic, myślę że temat się wyczerpał i już nikt nie będzie mnie cytował - co poniekąd wymusza na mnie odpowiedź
 10. Wspominam o podawaniu danych dlatego, że jako zleceniodawca chciałbym wiedzieć z którymi autorami nie podejmować współpracy bo zachowują się nieprofesjonalnie. Nie mam pewności, że z błahego powodu, czy to poprawek czy odrzucenia tekstu moje dane osobowe ( a może nawet wymiana maili oraz treść zlecenia ) będą hulać po czeluściach internetu bo autor poczuł się skrzywdzony. Powiem więcej, jeśli dana osoba nie widzi nic złego żeby wymieniać kogoś z imienia i nazwiska, to dlaczego sama tak zaciekle broni się przed ich podaniem na forum publicznym?
 11. Może dlatego, że jak widzę dziecinne argumenty w stylu "pisałem dla X kilka tekstów i było dobrze. Później odrzucił mój tekst z dziwnym uzasadnieniem. Omijać z daleka." to aż włos się na głowie jeży. Oczywiście komentarze pisane przez anonimów, bez cywilnej odwagi żeby podpisać się z imienia i nazwiska W ten sposób może zepsuć opinie dowolnej osobie, bez sprawdzenia czy to prawa. A może tekst był po po prostu słaby i to nie ze zleceniodawcą jest coś nie tak. To również do mnie, bo chyba nie do końca rozumiem?
 12. Przykro mi, ale to już niestety nie mój problem Jeśli komuś nie odpowiada stawka - niech nie podejmuje się zlecenia. Jeśli komuś nie odpowiada współpraca z konkretnym zleceniodawcą - blok i koniec tematu. A tak wchodzi sobie na forum anonim, sugerując że Pan X jest bee i nie warto z nim współpracować. Na to Pani Y odpowiada ochoczo - Dobrze, że mówisz bo już miałam napisać dla niego tekst, dzięki! Prościej już chyba się nie da. Brakuje jeszcze tylko wklejania prywatnej korespondencji między autorem a zleceniodawcą Z mojej strony koniec tematu. W mojej ocenie świadczy to po prostu o braku profesjonalizmu niektórych osób. To wszystko.
 13. Jasne, tylko łatwo jest krytykować innych, samemu chowając się bezpiecznie za nickiem Jeśli ktoś uważa, że trzeba kogoś "napiętnować" to niech chociaż ma odwagę podpisać się własnym imieniem i nazwiskiem. Niestety, jak widać po odpowiedziach niektórych autorów, nie ma na co liczyć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy